Регіональні сайти Люстрації 2.0

Громадяни надсилають неповні анкети

фото: David Zeuthen
фото: David Zeuthen

Ми дуже вдячні громадянам із активною позицією, що надсилають нам анкети у електронному вигляді прямо із сайту. Таким способом додано 16 анкет, багато з них опубліковано. Але ми в котрий раз хочемо нагадати громадянам про необхідний мінімум даних для їх публікації.

Для того, щоб анкета була опублікована на сайті, необхідно заповнити мінімум: дату народження, відомості про освіту та трудову діяльність. Якщо якихось даних у електронній анкеті немає і ми їх теж не можемо знайти, такі анкети не з’являться на сайті доти, доки не буде заповнений необхідний мінімум.

Сьогодні ми просимо громадян допомогти із інформацією по наступним чиновникам:

 • Радченко Олег Леонідович, директор Кіровоградського регіонального управління ДСФУ “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” (всі біографічні дані)
 • Гуріна Людмила Василівна, голова Кіровоградського міського управління юстиції (відомості про трудову діяльність)
 • Саєнко Ірина Анатоліївна, депутат кіровоградської міської ради IV скликання, президент Кіровоградської торгівельно-промислової палати (відомості про освіту та трудову діяльність)

10 Responses to Громадяни надсилають неповні анкети

 1. Aleksandra Malinova коментує:
  13.06.2014 о 15:33

  Радченко – депутат кіровоградської міської ради IV скликання від партії регіонів,
  засновник та керівник ТОВ “РАДОСБУДТЕХ” та директор Кіровоградського регіонального управління ДСФУ “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву”!!!

 2. Aleksandra Malinova коментує:
  13.06.2014 о 15:37

  незнаю як редагувати, тому доповню:
  депутат з 2010 року по цей час
  засновник та керівник ТОВ “РАДОСБУДТЕХ”
  з 2007 року по цей час
  директор Кіровоградського регіонального управління ДСФУ “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” з 2011 року по цей час!

  • Адміністратор коментує:
   13.06.2014 о 16:55

   Дякуємо. Доповнили, але цього, на жаль, замало.

   • Aleksandra Malinova коментує:
    16.06.2014 о 11:05

    Яка Вас конкретно цікавить інформація щодо Радченка?

    • Адміністратор коментує:
     16.06.2014 о 11:28

     Для того, щоб анкета була опублікована на сайті, необхідно заповнити мінімум: дату народження, відомості про освіту та трудову діяльність. Якщо якихось даних у електронній анкеті немає і ми їх теж не можемо знайти, такі анкети не з’являться на сайті доти, доки не буде заповнений необхідний мінімум.

 3. Aleksandra Malinova коментує:
  17.06.2014 о 11:24

  Ще разок надаю дату народження – 06 березня 1967 року Радченко О. Навчався в КНТУ заочно, отримав бакалавра.
  Фото, як він яро захищав мирних жителів будучи в начолі тітушок я відправляла.
  Будь ласка опублікуйте, а то закрадаються сумніви щодо вашого проекту))

  • Адміністратор коментує:
   17.06.2014 о 12:15

   Шановна, ви, мабуть, не зовсім зрозуміли. “Навчався в КНТУ заочно, отримав бакалавра” – це не відомості про освіту, а дати народження мало для публікації анкети. Жодного фото від вас не надходило (надсилайте на anketa@lustration.co.ua). Якщо у вас закрадаються якісь сумніви, то почитайте правила проекту, а також подумайте над тим, чи в рівних умовах опиняються два чиновника, якщо у одного заповнені всі дані, а в іншого – лише дата народження і фотографія? Дякуємо за розуміння.

 4. Masha коментує:
  17.06.2014 о 16:06

  Гуріна Людмила Василівна, 1968 року народження. Освіта Київський університет імені Тараса Шевченка у 1998 р. Трудова діяльність: з 2004 року – Начальник Кіровоградського міського управління юстиції. До цього обіймала різіні посади в Кіровоградському обласному управлінні юстиції (остання- начальник відділу кадрів обласного управління).

 5. Aleksandra Malinova коментує:
  17.06.2014 о 16:08

  А навіщо видаляти коменти?

  • Адміністратор коментує:
   17.06.2014 о 16:22

   Шановна. Будь ласка, ознайомтеся із правилами проекту і не задавайте таких питань. По-перше, якщо коментар не пройшов модерацію – це не означає, що його видалили. По-друге, якщо коментар має більше двох гіперпосилань, він навряд чи з’явиться на сайті. По-третє, фото, що ви надсилаєте, не підходять під формат нашого сайту (ви хоч одне фото в шапці та на фоні натовпу бачили на сайті?). І ще: ми дуже вас просимо бути ввічливими і не порядкувати. Якщо якась анкета не з’являється одразу після того, як хтось її надіслав, вона і не з’явиться після сотні відгуків типу “де анкета?”. У нас неймовірно багато роботи і неймовірно мало людей. Вашого Радченка ми обов’язково опублікували б, але пізніше – у порядку депутата міської ради Кіровограда. Але якщо так принципіально для вас, то ось ваш Радченко.

Залишити відповідь

Top