Регіональні сайти Люстрації 2.0

Громадяни у відгуках до чиновників розповідають цікаві речі

фото: Adam Tinworth
фото: Adam Tinworth

Громадська ініціатива “Люстрація.Кіровоградщина” уважно перевіряє усі відгуки, які залишаються на сайті. Ми оновили Правила проекту щодо відгуків, послабили політику модерування. У зв’язку з цим, повідомляємо: відгуки, які публікуються під анкетами чиновників – це думка громадян, яка може не співпадати із позицією команди. Адміністрація залишає за собою право видаляти будь-які коментарі без пояснень.

А у відгуках пишуть цікаві речі. Неочікуваною виявилась реакція і обговорення анкети Федорчака Віктора. Попри намагання деякими громадянами дати позитивні оцінки його діяльності, негатив у відгуках значно перевищує. Ось декілька моментів, які важко спростувати, так само, як і довести:

“Однажды дяде Федору не понравилось, как стоят бордюры влоль дороги по Пашутинской – и весь гарнизон несколько дней в свободное от службы время (читай в свое законно свободное время) занимался переустановкой этих бардюров”

“нас тупо сдали в рабство, когда сдавался драмтеатр. Недели две люди пахали бесплатно,каждый день, и снова в свое своббодное ЛИЧНОЕ время! И только после того, как какая-то добрая душа позвонила на гарячую линию Ларину, людям начали платить по 150 грн. в день”

“Еще одно дело для людей – это сауны! Их в гарнизоне 3. Одна находится в так называемом реабилитационно-оздоровительном центре на территории техчасти на Балашовке, возле ДПРЧ-3. Отдыхают там все, кому не лень – и наши шишки, и ментовские, и судейские, и прокурорские, и т.д. и т.п. Кроме личного состава!!! А вот личный состав выполняет там функции обслуживающего персонала – в бассейн воду залить, дров нарубить”

А такі факти можна і потрібно перевірити компетентним органам:

“Протягом останніх 5-ти років обмежене забезпечення форменим одягом та деякі елементи форми примушують купляти за власний кошт”

“залучення особового складу до робіт у вільний від несення служби час на будівництво котеджів, улаштування території та будівель на базах відпочинку ”Лелеківська” (”Горняк”) та в с. Обознівка”

“пожежно-рятувальна та спеціальна техніка в гарнізоні знаходиться в аварійному стані та практично без пального”

“а вспомните свадьбу его сына – офицеры в роли парковщиков…”

“Не секрет,что сей “достойный муж” проживает в новостройке на улице Славы. Последняя цена кв. метра там, насколько я помню, составляла 1125$ за квадрат. А самя маленькая квартира – двушка – 98м кв. А теперь посчитаем. 1125Х98=110250$. Какая зарплата у Федорчака? Ну пусть даже 1000$ в месяц (хотя скорее меньше, но не больше точно). В год 12000. Это ему нужно 10 лет ни есть, ни пить, ни одеваться – все до копеечки складывать в кубышку , чтоб купить даже только двушку.”

Будь-які коментарі, що наносять шкоду репутації та можуть бути спростовані, команда обіцяє видаляти.

Залишити відповідь

Top