Регіональні сайти Люстрації 2.0

Корупція серед чиновників?

корупція

Нещодавно нам на електронну пошту прийшов лист з Бобринця, в якому йшлося про нечесність проведення виборів міського голови. Громадяни нас повідомляли, що міський голова Кравченко Леонід незаконно займає дане місце і просили нас допомогти вирішити це питання. Ми опублікували цей лист.

Вчора знову нам надійшов лист із Бобринця, в якому громадяни також повідомляють про незаконні дії в цьому містечку. На цей раз мова йде про секретаря міської ради Непомнящого Миколу Васильовича, який, як стверджують автори листа, причетний до корупції. І, на жаль, що не дивно, міський голова про це знає і нічого не робить для вирішення цього питання. Пропонуємо і вам ознайомитись зі змістом листа.

“В Бобринецькій міській раді на посаді секретаря працює корупціонер

Секретаря Бобринецької міської ради Непомнящого Миколу Васильовича визнано винним у вчиненні корупційного правопорушення, однак він і надалі продовжує працювати на цій посаді. Міський голова Леонід кравченко знає про цю ситуацію, але вважає що для звільнення корупціонера немає підстав. Хоча, згідно ст. 20 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, посадові особи місцевого самоврядування, зазначені в абзацах третьому та четвертому статті 3 цього Закону, яких притягнуто до відповідальності за корупційні правопорушення, пов’язані з порушенням обмежень, передбачених Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції” підлягають звільненню з посади у триденний строк з дня отримання відповідним органом місцевого самоврядування копії відповідного судового рішення, яке набрало законної сили.”

Від себе хочемо додати, що будемо робити все, що в наших силах для очищення влади. Для відсторонення від своїх посад чиновників та їх поплічників, які займаються корупцією та компрометують себе.

Залишити відповідь

Top