Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люстрація йде у райони

Люстрація

26 червня 2014 року в Кіровограді успішно пройшов круглий стіл, на якому було презентовано сучасний вже діючий електронний механізм очищення влади від недобросовісних чиновників. Результатом круглого столу між громадою та владою стало підписання угоди про співпрацю між головою Кіровоградської облради Олександром Чорноіваненком та представниками громадськоїі ніціативи “Люстрація.Кіровоградщина” з метою впровадження майбутніх результатів народного волевиявлення стосовно довіри чиновникам.

У зв’язку з необхідністю проведення роз’яснювальної роботи серед жителів Кіровоградщини, ініціативна група “Люстрація.Кіровоградщина” прийняла рішення провести аналогічні обласному круглі столи в кожному районному центрі, щоб там презентувати механізм очищення влади від недобросовісних чиновників та укласти угоди між членами ініціативної групи й представниками органів влади на місцях щодо втілення результатів народного волевиявлення в кадрові рішення. В тому числі, щодо звільнення чиновників або призначення нових за результатами публічного конкурсного відбору.

Увага! Громадська ініціатива “Люстрація.Кіровоградщина” запрошує до співпраці активних громадян у кожному районі області на посаду координатора. До його обов’язків буде входити: допомога в збиранні інформації про діяльність чиновників у районі, відповідність доходам у декларації їхньому стилю життя, збір даних про наявність фактів порушення прав та свобод громадян або публічного зневажливого відношення. Робота координатора на першому етапі не оплачується, в одному районі може бути декілька координаторів.

Крім того, при громадській ініціативі “Люстрація.Кіровоградщина” буде створена координаційна рада з координаторів із усіх районів Кіровоградської області та інших активістів. Вона проводитиме поточну координацію діяльності громадської ініціативи, навчання координаторів, надаватиме допомогу в збиранні інформації, її опрацюванні, розповсюдженні та, за результатами громадського волевиявлення, добиватиметься прийняття кадрових рішень щодо звільнення або призначення чиновників на посаду.

Свої пропозиції надсилайте нам на адресу: anketa-kr@lustration.co.ua

5 Responses to Люстрація йде у райони

 1. Ваня Миронюк коментує:
  05.07.2014 о 17:55

  Дайте номер тел.за яким можна з вами звязаться. Мала Виска

 2. Николай Адаменко коментує:
  18.07.2014 о 21:42

  В Бобринце есть кого люстрировать.Впрочем как и в любом нас.пункте,городе.Напр.не так давно зашли с депутатом Облсовета к гл.РГА Рожковану по вопросу сбора продуктов для в\сл.АТО.Так этот деятель заявил:-Это не функция власти…Хорошо.Мы обратились в АП,Генпрокуратуру по поводу художеств мэра Кравчено.Документы,как водится,переправили из Киева в К-д.Может придётся обратиться к вам.

 3. Тетяна Кондратенко коментує:
  03.09.2014 о 16:51

  В Знам’янській міліції теж є, кого люструвати. На слідчого Каневську Вікторію Олегівну у березні було відкрито справу ч.1ст.366 Підробка документів. Каневська у справі на мого сина Кондратенка підробила 70 протоколів та підписи, сама склала брехливі покази, замість мого сина. Цей злочин приховує прокуратура області і 14.08.2014 закрила цю справу без проведення слідчих дій, без показів мого сина.http://job-sbu.org/yak-prihovuye-zlochin-svoyih-pidleglih-tilki-priznachene-nove-kerivnitstvo-v-prokuraturi-ta-militsiyi-kirovogradskoyi-oblasti-68550.html

 4. klank коментує:
  16.09.2014 о 09:12

  Після “докидання” голосів з так званих “народних анкет на вулицях Долинської” прийшло неймовірне розчарування від вашого проекту. Адже люди , що проводили анкетування, самі потребують негайної люстрації.

Залишити відповідь

Top