Регіональні сайти Люстрації 2.0

Люстрацію Бобринецькому міському голові

Бобринець

Нам на електронну пошту надійшов лист з м. Бобринець. В ньому повідомляється, що голова м. Бобринець , Кравченко Леонід Григорович, незаконно займає цю посаду. Пропонуємо і вам ознайомитись з цим листом.

«06 червня 2014 року відбулася чергова 48 сесія Бобринецької міської ради шостого скликання, під час якої голова Бобринецької міської виборчої комісії Волкотруб Галина Володимирівна довела до відома депутатів та громади рішення очолюваної нею комісії про обрання міським головою Кравченка Леоніда Григоровича, який переміг на позачергових виборах 25 травня 2014 року.

За таких обставин Кравченко Леонід Григорович з 06 червня 2014 року приступив до виконання повноважень Бобринецького міського голови, про що прийняте відповідне рішення сесії Бобринецької міської ради.

Однак, як нам стало відомо, рішення про реєстрацію Кравченка Леоніда Григоровича Бобринецьким міським головою Бобринецькою міською виборчою комісією взагалі не приймалося, а вся виборча документація цієї комісії 20.06.2014 року була передана на зберігання в районний архівний відділ.

Згідно ч. 8 ст. 76 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, про результати виборів міського голови відповідна територіальна виборча комісія інформує відповідну раду – на її першому пленарному засіданні відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

Згідно ч. 2 ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, перша сесія новообраної міської ради скликається відповідною територіальною виборчою комісією не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів ради.

Враховуючи вищезазначені вимоги закону та за відсутності рішення Бобринецької міської виборчої комісії про реєстрацію Кравченка Леоніда Григоровича новообраним Бобринецьким міським головою, голова виборчої комісії Волкотруб Галина Володимирівна не мала права 06.06.2014 року оголошувати на сесії міської ради рішення про обрання нового міського голови, а Кравченко Леонід Григорович не мав права з 06.06.2014 року приступати до виконання повноважень Бобринецького міського голови.

Більше того, бобринецька міська виборча коісія взагалі не повинна приймати рішення про реєстрацію новообраного міського голови, оскільки кравченко леонід григорович є чинним депутатом бобринецької районної ради та не подавав заяви про припинення дії даного представницького мандата.

Згідно ч. 1,7 ст. 80 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”, особа, обрана міським головою, для її реєстрації, у разі наявності іншого представницького мандата, зобов’язана подати до територіальної виборчої комісії протягом 20 днів з дня офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата, поданої до відповідної місцевої ради. В разі невиконання даних вимог, територіальна виборча комісія приймає рішення про визнання особи такою, що відмовилася відповідно від посади міського голови, та призначає повторні вибори міського голови.

За таких обставин в місті бобринець склалася ситуація коли особа, яка не зареєстрована міським головою, керує містом, видає розпорядження, підписує документи та представляє інтереси громади на всіх рівнях, зокрема і на щорічному Дні Діалогу представників органів місцевого самоврядування та органів державної влади, який відбувся 25.06.2014 року у м. Києві та в якому приймав участь Президент України Петро Порошенко.

Вважаємо, що усунути вищезазначені порушення законодавства України, можливо було б шляхом подання Кравченком Леонідом Григоровичем заяви про припинення його депутатства в Бобринецькій районній раді, прийняття Бобринецькою міською виборчою комісією рішення про реєстрацію новообраного міського голови, і повторне оголошення головою територіальної комісії на сесії Бобринецької міської ради рішення про обрання міського голови. Але це означало б те, що кравченко леонід григорович з 06.06.2014 року по.. сьогоднішній день обіймає посаду міського голови незаконно.

Тому, єдиним шляхом відновлення законності в такій ситуації є призначення повторних виборів Бобринецького міського голови, відсторонення Кравченка Леоніда Григоровича від виконання повноважень Бобринецького міського голови та притягнення осіб, винних в спотворенні результатів виборів до юридичної відповідальності.

Просимо Вас допомогти у вирішенні нашої проблеми.»

Хочемо завірити людей, що звернулися до нас за допомогою: ми будемо робити все, що в наших силах для очищення влади. Ми будемо використовувати всі законні методи для того, щоб чиновники, які себе скомпрометували, залишили свої посади.

One Response to Люстрацію Бобринецькому міському голові

  1. Светлана Сорока(Вистовская) коментує:
    28.07.2014 о 14:49

    Люстрація- це очищення нашого суспільства від лайна, гнилі,переветнів,щукарів(“Весілля в Малинівці”-дід Щукарь)де не буде місцю корупції до влади повинні прийти ті люди,які будуть 100 відсотково працювати на благо громади ,а ненавпаки як в нашому випадку.Скільки коштів втратила громада за роки керування важко уявити і корона так приросла до голови що неможна з нею розлучитись при цьому використовуючи різні методи для того щоб утриматись при владі навіть і корумповані наглядний приклад тому вибори Бобринецького міського голови пана Кравченка.

Залишити відповідь

Top