Регіональні сайти Люстрації 2.0

Махінації з голосами. Розслідування перед першими результатами

Мошенники, махінатори,

Як ми вже повідомляли, команда уважно слідкує за спробами “накруток” у голосуванні. Певний час ми не повідомляли про те, хто і для кого накручує голоси на сайті та просто спостерігали за ходом голосування. Через десять днів закінчується голосування по першим анкетам на сайті. Перед тим, як підбивати підсумки, ми вирішили провести невеличке розслідування.

Команда слідкувала за голосуванням та зробила певні висновки по способам “накрутки” гоосів. Найголовніші з них – голосування декілька разів за одну анкету зі свого облікового запису та використання тимчасової пошти для реєстрації нових облікових записів для голосування по декілька разів.

Маючи за основу ці два критерія, ми підготували алгоритм вилучення “нечесних” голосів та перерахування рейтингів посадових осіб. До вашої уваги два скріншоти із зведених таблиць:

фальшування-1

фальшування-2

Для отримання результатів “накрутки” по конкретній особі ми чекаємо особистого звернення особи на нашу поштову скриньку anketa-kr@lustration.co.ua

До чого призвели такі “накрутки”, можна побачити на спеціальній сторінці, де ми зібрали в таблицю такі дані: Прізвище, Рейтинг на сайті та Рейтинг коректний. У деяких випадках “накрутка” становить до 90 голосів!

2 Responses to Махінації з голосами. Розслідування перед першими результатами

 1. Albert Pylsutskiy коментує:
  08.08.2014 о 22:27

  Адміністрація, SOS!!!
  Ще вчора у Ковтунова Олександра Володимировича було -34/82, десять хвилин тому було -10/106, на цей момент -8/108. Я впевнений, що він дізнався від свого зама Хомич Антоніни Павлівни як накручувати голоси та користується цією можливістю. Хомич це робила посутупово та непомітно, а він в один день накрутив 24 голоси.

  • Адміністратор коментує:
   09.08.2014 о 18:22

   Ми бачимо. Але це все по правилам більш-менш. Голосування по його анкеті проходитиме до 8 жовтня, тому ситуація може виправитися. До речі, йому “накручували” і мінуси.

Залишити відповідь

Top