Регіональні сайти Люстрації 2.0

Ми шукаємо волонтерів!

клавиатура

Шановні громадяни, кіровоградці та жителі області! Ми звертаємося до вас із проханнями вже не вперше, але ми ще не просили у вас прямої допомоги в діяльності проекту. На сьогоднішній день наша команда вже залишилась удвох і найближчим часом скоротиться ще. Тому ми звертаємось до вас.

Якщо ви маєте вільний час, вмієте працювати з текстами, документами, розумієтеся на основах web-технологій та хочете допомогти проекту – це ваш час. Нам потрібні волонтери, які будуть не тільки готувати запити, обробляти відповіді та викладати на сайт анкети з деклараціями, а й такі, що будуть аналізувати дані, модерувати відгуки та готувати новини.

Що ви отримуєте? На жаль, на даному етапі у фінансовому плані ми не можемо чимось порадувати. Тому ми і шукаємо людей, які працюватимуть на громадських засадах. Але ви отримаєте безцінний досвід – участь у проекті, якому немає аналогів в Україні.

З усіма питаннями звертайтеся на пошту anketa-kr@lustration.co.ua

P.S. Громадянам, які представляють якісь політичні партії чи впливових “господарів”, та планують використовувати Люстрацію.Кіровоградщина для своїх цілей, просимо не турбувати. Діяльність волонтерів буде контролюватися та координуватися.

Залишити відповідь

Top