Регіональні сайти Люстрації 2.0

Міліція доводить тезу про те, що потребує люстрації

Вітюк Анатолій

Чотири тижні минуло з тих пір, коли нашими партнерами було надіслано інформаційний запит до Управління МВС України в Кіровоградській області з проханням надати електронні адреси міських та районних відділів МВС та біографічні дані з деклараціями про доходи начальників міських і районних відділів.

Першу частину запиту було задоволено – надали список електронних адрес міських та районних відділів МВС в Кіровоградській області. Доречі, всі вони закінчуються так @mvs.gov.ua – тобто зареєстровані безпосередньо у відомстві (а не так, як це зробила Прокуратура області – на вільному поштовому сервісі Рамблер). Жодного підтвердження того, що наші запити на ці адреси дісталися адресатів немає. З іншого боку, якби таких адрес не існувало, листи повернулися б. Тому закономірно виникають питання – куди пішли листи і чому на  них ніхто не відповів. Скоріше за все, очільник відомства Вітюк Анатолій Іванович (який має негативний рейтинг у нашому проекті) знає про цю ситуацію, але нічого не робить задля її вирішення. Чому? Чи може, все-таки не знає?

Вимушені констатувати, що МВС потребує значних кадрових перетворень. І звертаємось особисто до Анатолія Івановича: будь ласка, посприяйте нам у отриманні відповіді на другу частину інформаційного запиту.

Залишити відповідь

Top