Регіональні сайти Люстрації 2.0

На що здатний проект і хто його боїться?

сайт

Як ми і передбачали, проект “Люстрація.Кіровоградщина” сподобається не всім. Так завжди було, що навіть найшляхетніші проекти у когось викликають злобу, заздрощі та спонукають людей принаймні до оббріхування, а в деяких випадках – до зазіхань на діяльність проектів.

Починаються провокації проти нас і створюються майже повноцінні теорії змови. Ображені своїми рейтингами чиновники намагаються очорнити проект. Тому що вони думали, що їхню негативну репутацію можна приховати, а тут все видно на сайті. Проект виправдовує себе – вони “захвилювалися”.

На жаль, механізм голосування на ідеальний і, як будь який недосконалий інструмент, може давати похибки. Хочемо в черговий раз довести до громадян: по кожній анкеті по завершенню процедури голосування ми будемо робити аналіз і знімати всі фальшиві голоси. А поки що, не вдаючись у подробиці, зауважимо: кількість “накруток” наближається до 1/6 від всіх голосів. Наразі ми вирішуємо, що з цим робити. Можливо, ми відкриємо доступ до інформації про фальшування, а можливо, просто скасуємо всі такі голоси.

Залишити відповідь

Top