Регіональні сайти Люстрації 2.0

Наступні чотири кроки громадської люстрації

фото: Wonderlane
фото: Wonderlane

Беручи до увагу відгуки та пропозиції, що надходять нам після завершення голосування по першим анкетам, команда «Люстрації.Кіровоградщина» прийняла рішення продовжити процес люстрації та зробити його ще більш прозорим.

Завершення голосування та складання списків «Довіри» та «Недовіри» – це перший крок люстрації посадовців на Кіровоградщині. На цьому етапі ми відібрали тих, кому не довіряє громада.

На другому етапі ми знову звернулися до посадовців, по чиїм анкетам зроблено огляди, із пропозицією прокоментувати їх.

Третім кроком має стати проведення публічних обговорень та створення відкритої громадської люстраційної комісії для підбиття підсумків люстрації. Ми пропонуємо винести результати люстрації – списки чиновників, яким не довіряють – на громадське обговорення. За підсумками роботи люстраційної комісії буде підготовлено звіт по кожній анкеті, по якій голосування завершено та розглянуто комісією. Від моменту публікації цього матеріалу, команда «Люстрації.Кіровоградщина» приймає заявки на участь у комісії протягом 10 днів.

Четвертий крок передбачає розміщення звітів у місцевих ЗМІ.

П’ятим кроком стане подання до органів державної влади звернень для звільнення з посад чиновників, або звернення до посадовців з пропозицією звільнитися за власним бажанням, тих, хто не пройшов люстрацію. Домагатися винесення відповідних кадрових рішень ми будемо за допомогою акцій протесту та інших законних методів впливу.

Залишити відповідь

Top