Регіональні сайти Люстрації 2.0

Не надто чиста гра чиновників

фото: Thomas Angermann
фото: Thomas Angermann

Ми вже звикли до реакції діючих та колишніх чиновників на свою участь в нашому проекті. Декотрі чомусь вважають, що якщо дати наказ своїм підлеглим або найняти “ботів” для штучного підняття рейтинг, Кіровоградщина поміняє свою думку щодо цих діячів. Але нам все видно і ми продовжуємо знайомити громадян із тим, на що здатні такі люди.

Переглядаючи результати голосування та відгуки за вихідні, ми знайшли декілька цікавих моментів. Наприклад, тільки за суботу-неділю, 21-22 червня, депутат Стьожка Володимир Іванович додав собі до рейтингу +12. Втім, цього вистачило лише до +3 при 37 голосах.

Начальник Долинського РВ УМВС Коцар Олександр Миколайович настільки порядний, що йому пишуть у відгуках абсолютно однакові компліменти: “висококваліфікований працівник, який має великий авторитет, як серед своїх підлеглих, так і серед громадськості. Не намагайтеся заплямувати його чесне ім’я, яке є гідним та достойним звання працівника міліції. Ми дуже задоволені роботою Долинської міліції та їхнім керівником”.

Постаралася й голова Бобринецького районного суду Адаменко Ірина Миколаївна, щоб її рейтинг піднявся. Та людей вистачило лише на вісім голосів – і вона все ще залишається у “мінусах”.

Ми закликаємо всіх чиновників бути чесними і не намагатися впливати на результати голосування.

Залишити відповідь

Top