Регіональні сайти Люстрації 2.0

Не всі судді надають необхідну інформацію

Фото: ssalonso
Фото: ssalonso

Як повідомляє наш партнер, газета “Взаимопомощь”, на її запити не всі голови суддів у Кіровоградській області надають інформацію, яку запитують у них. Про деякі такі випадки ми розкажемо.

Так, наприклад, Онуфріївський районний суд не надав ні біографічних даних, ані декларацію про доходи голови суду тому що з 11 листопада 2011 року по 17 квітня 2014 року посада голови була вакантна. Тобто, за місяць людина, яка нині очолює районний суд, не приготувала необхідні дані.

Кіровський районний суд міста Кіровограда відправив журналістів шукати біографію голови суду в інтернеті, правда, зазначивши точну адресу сторінки. Окрім цього, вказавши, що деякі відомості з декларації не підлягають розголошенню, не надали інформацію, яка не має обмежень доступу.

А Олександрівський районний суд написав: Відповідно до ст. 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації”, автобіографічні дані про голову суду не являються публічною інформацією, так, як така інформація не була отримана або
створена в процесі виконання головою суду своїх обов’язків, що також стосується відомостей, що зазначені в Декларації про майно, доходи, витрати і зобовязання фінансового характеру голови Олександрівського районного суду.

Виявляється, різні суди в Кіровоградській області по-різному трактують законодавство та виконують свої обов’язки.

Залишити відповідь

Top