Регіональні сайти Люстрації 2.0

Новини з фронту “відбілювання”

красная и желтая карточки

Як уже зрозуміла команда “Люстрації.Кіровоградщини”, деяким чиновникам не подобається, коли їх рейтинг шалено опускається від голосування громадян. Вони, звісно, не згодні з таким станом речей і намагаються “відбілитися”. Але не справами, а шахрайством.

Вимушені констатувати факт: “накрутка” голосів має місце. Ми вирішили боротися з нею наступним чином: спочатку викладаємо списки тих, хто “накручує” собі рейтинг, потім, у разі нульової реакції, забираємо ті голоси, які було додано нечесно і додаємо їм у “мінус”.

Сьогодні ми дамо список із п’ятьох людей, яких ми запідозрили у “накрутці”. Поряд із прізвищем і посадою ми вкажемо причину потрапляння до списку:

  • Чудний Олександр Васильович, начальник Головного управління юстиції в Кіровоградській області (велика кількість голосів “за” зі спеціально створених для цього облікових записів на сайті)
  • Федорчак Віктор Васильович, начальник Управління ДСНС України в Кіровоградській області (постійне голосування “за” зі спеціально створених для цього облікових записів на сайті)
  • Гербіченко Ігор Анатолійович, депутат обласної ради VI скликання (голоси із використанням реєстрації по тимчасовій електронній пошті)
  • Клюкіна Світлана Миколаївна, прокурор Олександрівського району (голоси із використанням вразливості системи оцінювання – попереджаємо Anton Камолович і Борис Борисов)
  • Білоусов Ігор Олександрович, прокурор Олександрійського району (голоси із використанням вразливості системи оцінювання – попереджаємо Lawer і 11022008)

Громадяни, подумайте: якщо чиновник здатен на такі низькі речі, як “накрутка” голосів, то що він уявляє із себе на посаді? Ми нагадуємо, що 26 червня відбудеться круглий стіл з приводу презентації сучасного механізму громадського контролю над органами державної влади.

Залишити відповідь

Top