Регіональні сайти Люстрації 2.0

Олександр Чудний лідирує у списку антипатій

Чудний Олександр

Начальник Головного управління юстиції в Кіровоградській області Олександр Васильович Чудний лідирує серед анкет, які набрали найбільше негативних відгуків. Станом на ранок 29 травня за нього віддали лише два голоси +1 і дев’ять “мінусували” його анкету.

Таким чином, Олександр Васильович очолює рейтинг антипатій. Але впритул до нього наблизився прокурор Кіровоградської області Жолонко Сергій Пилипович, в якого рейтинг зараз складає -7.

One Response to Олександр Чудний лідирує у списку антипатій

  1. vodolei84 коментує:
    13.11.2014 о 23:11

    як взагалі він може бути і депутатом і державним службовцем!!! Керівник нікудишній, заробітна плата не підвищується, плвтять “голий оклад”, до бухгалтерії взагалі ні з яким питанням не можна звернутися!!! проте бухгалтерів чоловік 15 тільки працює!!!(що вони рахують), матеріального забезпечення ніякого (ні папір не видають, ні конверти, принтери працівники за свій кошт заправляють) Ремонт приміщень не роблять (крім звичано приміщення Головного управління юстиції), приміщення Центрального відділу ДРАЦС не опалюється). Про матеріальну допомогу, передбачену ЗУ “Про державну службу” попередили щоб і заяви навіть не приносили.

Залишити відповідь

Top