Регіональні сайти Люстрації 2.0

Попереджаємо про недопустимість штучного голосування на сайті

фото: jjMustang_79
фото: jjMustang_79

Вчора наша команда відслідкувала досить високу активність зі сторони сайту wm****.ru, який з-поміж усього іншого надає послуги з “накручування” у системах опитування за гроші. Переглянувши статистику голосування, ми прийшли до висновків, що деякі анкети досить жваво отримували “+” впродовж дня.

Ми попереджаємо про недопустимість такого способу голосування. Якщо голоси на відстежених анкетах будуть так само зростати далі, ми будемо вимушені оприлюднити цих людей.

Щодо законних і незаконних методів. Перший метод – через спеціалізовані сайти по “клікам” – не є законним на нашому проекті, про що буде внесено доповнення в Правила. Якщо голоси будуть відслідковані та ідентифіковані як “накручені” через такий сервіс, це призведе до певних наслідків. По-перше, такі голоси при підбитті підсумків враховуватися не будуть. По-друге, “замовники” позитивного накручування (у 99% ними я або безпосередні автори анкет) будуть оприлюднені як такі, що діють не по правилам з усіма витікаючими з цього наслідками.

 

Єдиним “законним” на нашому сайті методом активного голосування є голосування через соціальні мережі. Для цього на кожній анкеті під кнопками для голосування є кнопки для розповсюдження у соціальні мережі. Будь-хто може натиснувши відповідну кнопку, розповісти своїм знайомим про голосування за анкету і запросити проголосувати. Це і безкоштовно і правильно.

Залишити відповідь

Top