Регіональні сайти Люстрації 2.0

Про те, як робити не потрібно

фото: Ferran Jordà
фото: Ferran Jordà

Мабуть, багато хто з чиновників Кіровоградщини або чув, або навіть заходив на наш сайт. Деякі чекають, коли від нас прийде запит на інформацію, а деякі навіть не знають про існування такої громадської ініціативи. Ми не можемо знати точно, чи знають про нас в Пенсійному Фонді, але ми про них знати хочемо більше.

Сьогодні прийшла відповідь від Головного управління ПФУ в Кіровоградській області. Наші партнери у своєму інформаційному запиті, як і на адреси всіх інших органів просять прості речі: біографічні дані та декларацію про доходи і майно. Але кожний чиновник інтерпретує запит по-своєму. Не стали виключенням і керівництво ГУ ПФУ в Кіровоградській області.

Чомусь під “біографічними даними” (в запиті було вказано більш конкретно – дата і місце народження, освіта, трудова діяльність) чиновники розуміють лише рік народження, рівень освіти та останнє місце роботи. Ми не можемо знати, з яких причин керівництво ПФУ надає таку “відписку”, але знаємо одне: анкети їхні ми опублікуємо, а люди нехай самі вирішують, чи варто працювати таким утаємниченим особам в соціальній сфері Кіровоградщини.

Залишити відповідь

Top