Регіональні сайти Люстрації 2.0

Прокуратури завершують надсилання інформації у відповідь на запити

папірці

Сьогодні надійшла відповідь із прокуратури міста Долинська. Це передостання прокуратура, яка мала надіслати відповідь на інформаційний запит наших партнерів. Тепер очікуємо відповіді тільки від новгородківської прокуратури. Але вже можна зробити деякі висновки.

Прокурори більш охоче надають свої фотографії, ніж судді. Це, звичайно, плюс. Чому не всі надали фотографії? Напевне, ще не заробили на фотоапарати, або на художнє фото. Чомусь в соціальні мережі вони викладають свої фото більш охоче. Так само, як і судді, прокурори не поспішають надавати копії своїх декларацій про майно і доходи – вони надають перевагу витягам із таких декларацій.

Не балують громадян і своїми біографіями. Все дуже лаконічно – трудова діяльність тільки у прокуратурі. Все це дуже нагадує звичайнісінькі “відписки”. Маємо надію, що після люстрації, правоохоронні органи будуть набагато ближчими до народу.

One Response to Прокуратури завершують надсилання інформації у відповідь на запити

  1. Vladimir Popovith коментує:
    12.06.2014 о 09:24

    Хіба вони так засрамили свої обличчя, що не хочуть народу показуватись? А на дошку пошани вони хочуть? То перейменуйте, так само як і вони це роблять – “перекручують до навпаки” и запропонуйте їм розміщення їх фото на сайті пошани осіб заплямивших себе!

Залишити відповідь

Top