Регіональні сайти Люстрації 2.0

Цікаве ноу-хау від Знам’янської міської ради

фото: Michelangelo Carrieri
фото: Michelangelo Carrieri

Секретар Знам’янської міської ради надіслала цікаву відповідь на інформаційний запит наших партнерів із газети “Взаємодопомога”. В запиті було затребувані необхідні біографічні дані, приналежність до партій, можливі звання та нагороди, а також декларації про майно та доходи депутатів міської ради.

Загалом, нічого нового, такі інформаційні запити було направлено до різних структур і навіть судді давали нам майже все, що ми просили. Та тільки не секретар Знам’янської міської ради. Чомусь під трудовою діяльністю було подано поточну зайнятість депутата – наприклад, “пенсіонер”, а у багатьох випадках партійну приналежність не вдалося визначити (“інформація відсутня”).

Але найцікавіше було в кінці листа. Мабуть, його варто просто процитувати:

Вищенаведена інформація надана за виключенням числа, місяця та року народження депутата, оскільки відповідно до Рішення Конституційного Суду України від 20 січня 2012 року №2-рп/2012 (далі – Рішення КСУ) у справі за конституційним поданням Жашківської районної ради Черкаської області щодо офіційного тлумачення частин першої, другої статті 32, частин другої, третьої статті 34 Конституції України, до конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса, дата і місце народження. Конституційний Суд України в абзаці першому пункту 1 резолютивної частини Рішення від 30 жовтня 1997 року №5-зп відніс до конфіденційної інформації про фізичну особу, крім вказаної, ще й відомості про її майновий стан та інші персональні дані.

Тобто, редакторові газети ввічливо натякнули на те, щоб сам питав у кожного депутата його декларацію та дату й місце народження. Висновки робимо самі.

One Response to Цікаве ноу-хау від Знам’янської міської ради

  1. 1980Boxa коментує:
    19.06.2014 о 14:18

    А що Ви хотіли, щоб Вам одразу все і на “блюдечке”, Закон “Про так звану люстрацію” не прийнятий. А навіть якщо і приймуть, що дуже сумнівно то одразу поправок накидають. Спочатку треба прийняти даний Закон, а потім вимагати від людей. До речі я переглянув багатьох кандидатів та відомості про її майновий стан, ох у мене і сумніви щодо цього, ось де перевірку необхідно роботи чому такі посади великі, а доходу тьху як кіт наплакав. І щодо голосування “+” чи “-” ну смішки реальну картину не відображає, хоча за тих кандидатів яких я особисто знаю проголосував

Залишити відповідь

Top