Регіональні сайти Люстрації 2.0

Внесено дані по першим 22 анкетам

блокнот

До уваги наших читачів! Перші анкети заповнено і поставлено у чергу на перевірку. Згідно правил проекту, поки йде голосування, досьє можуть доповнюватися перевіреною інформацією. Тому, навіть якщо ви проголосували за якусь кандидатуру, не забувайте переглядати її досьє – там ожуть з’явитися нові цікаві подробиці.

Громадська ініціатива «Люстрація.Кіровоградщина» закликає небайдужих громадян, активістів прийняти участь у проекті. Анкети на чиновників можна заповнювати безпосередньо на сайті або на роздруківках.

Також ми звертаємось до усіх органів влади Кіровоградської області із закликом до співпраці. Перш ніж визначатися із певною кандидатурою на певну посаду, ми закликаємо заповнити анкету на цю людину, надіслати на електронну адресу (anketa-kr@lustration.co.ua) і зачекати протягом місяця, доки вона потрапить у список – або народної довіри, або недовіри. Це дасть змогу відсіяти людей, які дискредитували себе в очах громади та не допустити корупціонерів до влади. Крім того, ми просимо чиновників направляти декларації про доходи на сайт lustration.co.ua (пошта – anketa-kr@lustration.co.ua) для проведення аналізу.

Залишити відповідь

Top