Регіональні сайти Люстрації 2.0

В Кіровограді є депутати, що нічого не заробляють… зовсім нічого

фото: J Brew
фото: J Brew

Як і обіцяли, ми почали викладати декларації кіровоградських депутатів. Перша п’ятірка вже з’явилася на сайті у відповідній рубриці (Перевірка->Декларації). Ми чекали, що там буде цікаво, але не думали, що буде цікаво настільки. Пропонуємо почитати про доходи першої п’ятірки депутатів, які погодилися дати свої декларації.

Зовсім нічого не заробив за минулий рік Бєлов Віталій Віталійович. Невідомо, як він зміг вижити, бо сім’я теж нічого не задекларувала. Тим не менш, сім’я володіє квартирою та земельною ділянкою. І якби не Toyota Camry 2012 року у власності Бєлова, то можна було б сказати про нього “Агов, голий, продай сорочку” (“Гол, как сокол”).

Не набагато краще за нього живе депутат Зайцев Андрій Михайлович. Він не має у власності нічого, але заробив за минулий рік 18 000 грн. своїм бізнес-талантом, тобто він заробляв ледь більше мінімальної заробітної плати на місяць.

Ще краще почувається Єфременко Леонід Миколайович. Він заробив ледь не півмільйона гривень за минулий рік, але у власності не має зовсім нічого, що можна задекларувати. Співчуваємо цій людині і маємо надію, що на зароблені та відкладені гроші він зможе купити хоча б велосипеда – їздити на сесії.

Депутат Дзядух Василь Онисимович задекларував заробіток у 360 тисяч гривень, але це разом із дружиною, яка заробила 311 324 грн. Його можна назвати успішною людиною, бо має і квартиру, і будинок, і ділянку, а на рахунку – 100 тисяч гривень. Їздить по чудовим кіровоградським дорогам Дзядух на двох машинах – Toyota Highlander 2011 року та Skoda Superb 2011 року.

Цікавою виявилася декларація Бабенко Наталії Володимирівни. По-перше, вона встигла і 26 тисяч отримати в якості допомоги по безробіттю, і заробити близько 85 тисяч гривень. По-друге, отримала із-за кордону (точно не від ФСБ) 5000 російських рублів. По-третє, має у власності квартиру, яка знаходиться в іпотеці та гараж. А ще володіє автомобілем ЗАЗ Sens 2007 року.

Залишити відповідь

Top