Регіональні сайти Люстрації 2.0

Відгуки на сайті може писати будь-хто, але за однієї умови

блокнот

У зв’язку з тим, що багато виникає питань до системи коментування на сайті “Люстрація.Кіровоградщина”, пропонуємо переглянути коротенькі відповіді на такі питання (FAQ по коментуванню). Надіємось, що ця інформація стане у пригоді громадянам, які беруть участь у проекті.

1. Хто може залишати відгук на сайті?

Будь-хто може залишати відгук, але ця особа повинна засвідчити те, що вона є реальною людиною – або зареєструватися на сайті, або додати свій обліковий запис із декількох соціальних мереж на вибір: Facebook, Mail.Ru, Одноклассники, В Контакте. Тобто, якщо ви маєте свою сторінку в якійсь із цих соціальних мереж, в можете використати її для входу на сайт, голосування та коментування.

2. Чи потрібні для реєстрації реальні персональні дані?

Не потрібні. По-перше, ми не можемо перевірити правдивість введених даних. По-друге, люди мають повне право на анонімність при доданні голосу чи відгуку.

3. Можна взнати, хто писав цей/той коментар?

Не можна. Жодних даних по людині, яка зареєструвалася на сайті ми нікому не даємо і зберігаємо виключно у межах сайту.

4. Чому видалено коментар?

Спочатку потрібно розібратися – чи був він опублікований на сайті. Якщо він був і раптом зник, значить, його дійсно було видалено. Якщо ви тільки-но написали відгук, то очікуйте на його модерацію (перевірку). Основні правила при написанні відгуку ми опублікували на сторінці “Правила”.

5. Мій коментар відредагували. Навіщо?

Модератор може виправляти ваші відгуки – вирізати з них непристойні слова або неперевірену інформацію, яка може нанести значної шкоди конкретній людині. Також із коментаря (відгука) можуть бути вирізані зайві гіперпосилання та текст, який не несе змістового навантаження.

Залишити відповідь

Top