Регіональні сайти Люстрації 2.0

Відгуки про чиновників надсилаються рідко

фото: Pictr73
фото: Pictr73

Громадська ініціатива “Люстрація.Кіровоградщина” звертає увагу громадян на те, що відгук так само важливий для нас, як і сам голос “за” чи “проти” чиновника. На жаль, громада не поспішає залишати відгуки, а про причини ми можемо тільки здогадуватися.

Хочемо запевнити усіх, хто вагається додавати відгук на сайті:

 • ваші дані при реєстрації не поширюються за межі електронної платформи (сайту) проекту “Люстрація.Кіровоградщина”
 • ми не отримуємо і не можемо отримувати доступ до ваших сторінок у соціальних мережах, якщо ви увійшли на сайт, використовуючи якусь із них
 • ми не вимагаємо правдивості від введених даних при реєстрації

Ваша позиція, ваш голос та ваш відгук – дуже важливі. Аргументований, підкріплений відгуком голос “за” чи “проти” – найбільша цінність у проекті. Тому ми закликаємо громадян активніше коментувати свій вибір.

2 Responses to Відгуки про чиновників надсилаються рідко

 1. Марина Ярославська коментує:
  12.06.2014 о 20:33

  По-перше: на вашому сайті майже неможливо зареєструватись. По-друге: не можливо додати коментар, ввесь час програма видає помилку. тому наполегоиво пишу в котре.
  […]

  • Адміністратор коментує:
   12.06.2014 о 21:33

   Шановна пані Марина. По-перше, на сайті зареєстровано понад 600 користувачів, тому ви щось плутаєте, коли кажете, що неможливо зареєструватися. Можливо, вам потрібна допомога – так це інша справа. Пишіть на anketa@lustration.co.ua. По-друге, коментар, який ви написали вперше, з’являється ТІЛЬКИ після того, як пройшов перевірку. Після цього ваші коментарі узгоджуються автоматично, але можуть бути відредаговані/видалені. По-третє, перш ніж звинувачувати когось у корупції/злочинах тощо потрібно підкріплювати свою інформацію серйозними доказами. Не дивуйтеся, якщо чиїсь відгуки типу “Іван Петренко – корупціонер, бере хабарі та краде…” не з’явиться на сайті. Тут не балаган, серйозною справою займаємось. Дякуємо за розуміння.

Залишити відповідь

Top