Регіональні сайти Люстрації 2.0

Вірогідне місцезнаходження коментуючих. Нововведення

коментар

Шановні користувачі! Повідомляємо вам про те, що на сайті в якості експерименту відбулось одне нововведення. Відтепер у коментарях відображається вірогідне місцезнаходження коментуючого. Тобто, під іменем чи ніком користувача буде присутній напис, наприклад, “Вірогідне місце: Кіровоград, Україна”.

Аналізуючи вірогідне місцезнаходження коментуючих, були виявлені цікаві моменти. Наприклад, під анкетою Хомич Антоніни зафіксований коментар, який писали із Сан-Франциско, США.

Мельчуцький Олег, напевно, дуже відомий в Києві, тому що саме звідти надійшли майже всі коментарі. Але виявлений коментар із Франкфурта-на-Майні, Німеччина.

Анкету Федорчака Віктора найбільше коментували з Києва та Кіровограда, але є також коментарі з Берліна та Москви.

Але найбільше коментарів з-за кордону надійшло на адресу Чумака Олександра. Його знають і в Чехії, і в Германії, і у Франції, і навіть у Нідерландах та Швеції.

На жаль,  багато коментарів, написаних із мобільного телефону, або через мобільний інтернет, відзначаються як “Київ”.

Ми і надалі будемо відслідковувати, з яких міст України, а також країн світу надходять коментарі і знайомитимемо з ними громадян у розділі Новини проекту. Судячи по містах, з яких надходять коментарі, громадська ініціатива “Люстрація.Кіровоградщина” відома не тільки в Україні, а й набирає оборотів по всьому світу.

3 Responses to Вірогідне місцезнаходження коментуючих. Нововведення

 1. Fenix коментує:
  14.08.2014 о 18:52

  Несколько замечаний:
  1) нововведение не работает
  2) нововведение нарушает анонимность

 2. autoboy коментує:
  14.08.2014 о 21:16

  ТА ДА, ЭТО НЕ СИЛЬНО УДАЧНОЕ НОВОВВЕДЕНИЕ

Залишити відповідь

Top