Регіональні сайти Люстрації 2.0

Виявлені чиновники, які накручували собі голоси

Мошенники, махінатори,

Підбиваючи результати голосування по анкеті Шаталова Олександра, команда проекту звернула увагу на те, що 4 вересня голосування по даній анкеті було дуже активним. Оцінювали даного чиновника виключно позитивно – за нього було віддано 116 голосів “ЗА”. Саме таку кількість голосів і було вирахувано з загального рейтинга з причини явної “накрутки”. Таким чином, рейтинг депутата обласної ради виявився негативним, -52.

Зважаючи на виявлену “накрутку” голосів по анкеті Шаталова Олександра, нами були переглянуті всі анкети, голосування по яким закінчилося. І не даремно: по двом анкетам також була явна “накрутка” голосів, і також 4 вересня.

Отже:

Ларін Сергій Миколайович. Йому було “накручено” 134 голоси “ЗА”. Беручи до уваги даний факт, оновлений рейтинг депутата є таким:
Кількість голосів, відданих користувачем більше одного разу: 57
Кількість голосів з тимчасової пошти: 37
Всього незарахованих голосів: 94
Сума незарахованих балів через неодноразове голосування: -21
Сума незарахованих балів через фіктивну пошту: -37
Відкорегована кількість голосів: 419 (була 513)
Відкорегований рейтинг: 69 (був 11)
134 голоси не зараховано
Оновлений рейтинг: -65
Ларін Сергій Миколайович люстрацію не пройшов і потрапляє у списки “Недовіра”.

Чорноіваненко Олександр Анатолійович. Йому було “накручено” 66 голосів, але всі вони “ПРОТИ”. Беручи до уваги даний факт, оновлений рейтинг чиновника є таким:
Кількість голосів, відданих користувачем більше одного разу: 29
Кількість голосів з тимчасової пошти: 0
Всього незарахованих голосів: 29
Сума незарахованих балів через неодноразове голосування: -15
Сума незарахованих балів через фіктивну пошту:
Відкорегована кількість голосів: 253 (була 282)
Відкорегований рейтинг: -103 (був -118)
-66 голосів не зараховано
Оновлений рейтинг: -37
Чорноіваненко Олександр Анатолійович люстрацію не пройшов і потрапляє у списки “Недовіра”.

4 Responses to Виявлені чиновники, які накручували собі голоси

 1. Rainbow Warrior коментує:
  02.10.2014 о 17:37

  Адміністрація, ви дуже помиляєтесь в підрахунках результатів.
  1. Ви не приймаєте голоси з тимчасової пошти, але чим сервіси mail.ru які надають поштові скриньки: mail.ru, mail.ua, inbox.ru, bk.ru)та сервіс gmail.com відрізняються від тимчасової пошти? Цей сервіс надає поштові скриньки без обов’язкової прив’язки до телефону тобто одна людина може створювати безліч поштових скриньок.
  2. Деякі модеми відомого провайдера при кожному перезавантаженні надають новий IP, що вкупі з використанням сервісу mail.ru надає необмежені можливості в голосуванні на цьому сайті.
  3. Ви неуважно відрахували накручені голоси по Ларіну і Шаталову. Було три хакерських атаки. Другу і третю ви виявили, але на першу не звернули увагу. Перша атака (розвідка). В проміжок часу 14:45 (1 вересня) по 19:34 (1 вересня) надійшло 14 голосів в підтримку Ларіна. Під час цієї атаки хакер заморочувався змінюючи IP і сервіси поштових скриньок (gmail.com та mail.ru), в наступні дві атаки хакер діяв тільки через сервіс mail.ru що економило час, але за це він поплатився.

  Все це надає шахраям можливість накручувати голоси, так як це роблять Екологічні лідери рейтингу. І на відміну від Ларіна у них є час заморочуватися із різними поштовими сервісами які не вимагають ідентифікації користувача через телефон.

  Таким чином порушуться права громадан на достовірну інформацію.

  • Адміністратор коментує:
   03.10.2014 о 08:53

   Rainbow Warrior, не перебільшуйте, коли так стверджуєте. Технологія відсіювання накручених голосів не ідеальна, а прискіпливо вивчати кожну анкету ми не маємо можливості. Будемо вдячні за будь-яку допомогу.

 2. Rainbow Warrior коментує:
  03.10.2014 о 23:34

  А ви не поспішайте, деякі накрутки ну надто очевидні. Так як я вказував вище Ларіну і Шаталову хакер для розвідки накрутив голоси Ларіну та Шаталову проміжок часу 14:45 (1 вересня) по 19:34 (1 вересня) по 14 голосів. Під час цієї спроби він міняв ІР але це займало купу часу, и він міг не встигнути вивести їх з мінусів, тому наступні серії накруток пройшли з ІР 77.*.*.* це було ну зовсім помітно, і ви анулювали ці голоси, але пкрша спроба так і залишилась непоміченою. Виконуючи заказ для Власенко (а це на 100% робить той самий хакер) він пішов тим шляхом який був непомічений. А саме з 12:04 23 вересня по 0:37 24 вересня 11 голосів, потім з 15:37 24 вересня по 0:36 7 голосів, тобто 18 голосів за дві доби і всі з сервіса mail.ru який надає поштові скриньки: mail.ru, mail.ua, inbox.ru, bk.ru). Хакер виконав завдання, вивів Власенко з мінусів і не був помічений. Але зверніть увагу що за три місяці Власенко отримав 105 голосів у паідтримку, якщо не враховувати атаку 23-24 вересня то це 77 голоси (і середньому 0,88 голои за добу), а тут за дві доби в середньому за нього надходило по 9 голосів за добу (враховуючи режим роботи хакера то по 9 голосів за вечір)

  Більш того саме цей хакер накручує голоси Хомич, Ковтунову, Касян за дпромогою того самого сервісу mail.ru. Але він те спочатку був такий розумний, на початку він робив помилки, за що отримав попередження про недопустимість штучного голосування на сайті 15.08.2014, 12:01 http://kr.lustration.co.ua/news/project/poperedzhayemo-pro-nedopustimist-shtuchnogo-golosuvannya-na-sayti.html, але він вже встиг набідокурити, тому розробив стратегію з mail.ru і почав поступово виправляти помилки, розуміючи, що ці помилки будуть анульовані адміністрацією він потихеньку зробив такий заділ, щоб гарантовано вистачило для довіри. Ось цим і пояснюється такий шалений рейтинг майже невідомих широкому загалу Хомич і Ковтунова.

  • Адміністратор коментує:
   04.10.2014 о 10:32

   Складається враження, що цей “хакер” – це ви :) Дуже вдячні вам за порожні поради, ми чудово знаємо про всі “дірки” та можливості. Найкращим варіантом співпраці ми бачимо пропозицію реальних алгоритмів, а ще краще – програмного забезпечення не тільки для підведення підсумків, а й для голосування. Маємо надію, що ви можете писати безпосередньо на пошту, а не в коментарях на сайті. Наша поштова скринька anketa-kr@lustration.co.ua

Залишити відповідь

Top