Регіональні сайти Люстрації 2.0

Вплинути на рейтинг по-тихому не вийде

Шаталов Олександр

Схоже, що чиновникам погано живеться з реальним відображенням їхнього рейтинга, і вони будь-що намагаються виправити ситуацію. Одні це роблять брутально, за день додаючи собі по 15 голосів, а інші роблять це “по-тихому”, вочевидь, розраховуючи на те, що ми цього не побачимо.

Ми спостерігаємо за дивною любов’ю до трьох анкет, що однаково, в один і той же час отримують голоси “+1”. Вважаємо, що таку тактику (+6 за день) треба брати до уваги і повідомляти нашим громадянам про це. Сьогоднішніми “героями” є:

Нагадуємо всім: якщо наші аналітики не помітили штучний вплив на рейтинг на стадії голосування, то вони обов’язково його виявлять після його закінчення, і всі “зайві” голоси будуть відраховані з зазначенням причин і фактів.

UPD. Додаємо скріншоти.

larin

shatalov

yurakh

10 Responses to Вплинути на рейтинг по-тихому не вийде

 1. Ярослав Турчин коментує:
  04.07.2014 о 09:36

  В цивілізованому суспільстві до таких “серйозних” звинувачень як правило додаються докази, а не припущення. Нажаль, мабуть Україна все ще стоїть на рівні містечкових мрій, а не європейських стандартів. Хоча і в Європі є такий жанр… називається жовта преса.
  З приводу написаного, то за таким же принципом можна звинуватити Люстрацію в тому, що у вас замовлення на вказаних вище персон і хто з громадськості може проконтролювати які голоси і як ви будете додавать / віднімать будь-кому з політиків?! Якщо цифри по кожній персоні вже завчасно узгоджені – в цьому треба зізнатися громаді чесно, а не мати тут всіх за дурнів, прикриваючись потрібним і гарним словом “люстрація”!

  • Адміністратор коментує:
   04.07.2014 о 11:00

   Докази? Без проблем, додаємо їх до матеріалу. Справа у тому, що той, хто сумнівається у правдивості наших голосувань, буде дуже швидко переконаний у зворотньому. “Логи” ведуть в автоматичному режимі, всі голоси в базі, обдурити когось не вийде. По кожній люстрованій персоні (за потребою) ми можемо надати для перегляду всі голоси по ній. Вимикаємо хамство і ведемося ввічливо. Інакше – “бан” назавжди. Дякуємо.

 2. Ярослав Турчин коментує:
  04.07.2014 о 13:17

  Такий скріншот можна виставить по будь-якому кандидату.
  Дуже наприклад цікава ситуація по Онулам і дуже “позитивним” прокурорам районів)
  Чомусь ви не виставляєте накрутку голосів не “за”, а “проти” Ларіна і Шаталова, які робляться через анонімайзери та програму “Тор” зацікавленими особами..? Може бути точно такий же скріншот… причому з ip-адресами із США, Африки, Німеччини та інших часто використовуваних вільних ip-зон?
  Доречі, в люстрації немає народних депутатів від Кіровоградщини. Невже вірна інформація, що проект Люстрація Кіровоградщини фінансує Андрій Табалов та Станіслав Березкін, які хочуть залишитися в очах громадськості єдиними незаплямованими?)

  • Адміністратор коментує:
   04.07.2014 о 13:24

   Шановний! Ми не рахуємо і не досліджуємо “мінуси” з дуже простої причини: нам не вистачає ні людей, ні часу. Але будьте впевнені, все буде враховано при завершенні голосуванні за кожного з чиновників. Щодо вашої маячні про Табалова та Березкіна – це не той випадок, коли потрібно коментувати чиїсь чутки. Якщо у вас будуть реальні докази, тоді – будь ласка. Ви говорили про “жовтизну”, а самі розповсюджуєте дезінформацію тут і в соцмережах. Якщо на сайті немає анкет Табалова чи Березкіна, це не означає, що їх не буде. Заповніть анкети на них ми їх опублікуємо, якщо, звісно, там буде щось більше ніж фото та дата народження.

 3. Ярослав Турчин коментує:
  04.07.2014 о 14:37

  А ось вам і докази.
  Які доречі розповсюдили ще в червні 2013 року ображені патріоти-журналісти, яких нахабно обскакали політ-журналісти, в т.ч. дехто Віктор Медвідь… який і консультант, і журналіст, і юрист, і громадський діяч, і жнець, і на дуді ігрець… і очолює консалтингову фірму з неіснуючою назвою, а насправді діє під вивіскою ТОВ “НВП “Цезар”, співзасновником якого за збігом є керівник олександрійської “Батьківщини” мільйонер Журавльов.
  http://ungaz.info/main/1422-scho-dlya-kogo-hoche-narubati-pravdorub.html
  Тому звідки ростуть ноги всім добре відомо хлопчики й дівчатка.

  • Адміністратор коментує:
   04.07.2014 о 14:53

   І до чого оця вся купа тексту? Яке відношення має Табалов, Березкін, Журавльов, Медвідь до проекту?
   І що за стаття дивна? Ви хочете надати якісь “докази”, цитуючи нікому невідому “Універсальну газету”? Вибачте, якщо не буде якоїсь конкретики, а такі дивні коментарі, підкріплені якоюсь маячнею на дивних сайтах, ми залишаємо за собою право заблокувати вас на сайті, згідно правил проекту.

   • Ярослав Турчин коментує:
    04.07.2014 о 15:18

    Із презентацією доволі амбітного старт-апу – Всеукраїнського сайту люстрації чиновників, що має наметі закріпити механізм громадського відкликання будь-якого неефективного менеджера та хабарника, а також обрання нового – за наслідком публічного голосування, до Кіровограда із Києва приїхав автор пілотного проекту «Люстрація Кіровоградщини. Громадська ініціатива» ВІКТОР МЕДВІДЬ.
    Це теж маячня? Адміни, ви взагалі самі хоч знаєте хто автор проекту?
    http://akulamedia.com/u-kirovogradi-prezentuvali-internet-proekt-ljustratsija-kirovogradschini-foto

    • Адміністратор коментує:
     04.07.2014 о 15:47

     А ви розрізняєте терміни “автор проекту”, “власник проекту”, “координатор проекту”? Ми прекрасно знаємо, хто є автор проекту, хто є втілювач проекту, а кому цей проект межи очі ;) Але ми, на відміну від вас, шановний, не працюємо за “печеньки” (посади, гроші тощі), а працюємо на совість – добровільно і БЕЗКОШТОВНО, використовуючи технічні (партнери “Правдоруб” та “Взаємодопомога”) та медійні (партнери “Перевесло” та “Гречка”) ресурси небайдужих людей. Дякуємо за увагу. Немає часу спілкуватися з людиною, яка сама не знає, що вона хоче довести. Нагадуємо, що ми все ще можемо заблокувати ваші коментарі у випадку “троллінгу”, брехні та ще чогось.

    • Ярослав Турчин коментує:
     04.07.2014 о 15:51

     “Активісти Кіровоградщини підписали з начальником УМВС, прокурором області, головою обласної ради та головою державної адміністрації договір щодо проведення люстрації чиновників. Про це Люстраційному комітету повідомив активіст Віктор Медвідь.
     За його словами, 19 травня стартував інтерактивний проект «Люстрація Кіровоградщини». У межах проекту на сайті — lustration.co.ua розміщуються анкети, декларації та біографії чиновників, які проходять люстраційну перевірку. Кожна людина має змогу зайти на сайт, і у коментарях написати відому їй інформацію про чиновників, та проголосувати, і тим самим оцінити якість їх роботи. При цьому програма не дозволяє двічі голосувати з однієї ip-адреси, так само відстежуються штучні «накрутки».
     Після цього ці дані узагальнюються і перевіряються.” http://pravda.if.ua/news-58443.html

     • Адміністратор коментує:
      04.07.2014 о 16:11

      І?.. Що ви хочете цим сказати?

Залишити відповідь

Top