Регіональні сайти Люстрації 2.0

Проти кривавого режиму-2!

Порошенко-Янукович

Акція протесту проти легалізації кривавого режиму відбудеться у місті Кіровоград сьогодні о 14:00 біля будівлі Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Закликаємо всіх громадян України, всі політичні партії та громадські організації, хто проти фактичної легалізації кривавого режиму Януковича, а сьогодні – Порошенка, який всупереч своїм публічним заявам про притягнення до відповідальності депутатів Верховної Ради, що голосували за криваві закони січня 2014 року, призначає губернатором Кіровоградської області депутата-регіонала Кузьменка, його батька висуває у нардепи, а бандитів, що убивають на Донбасі людей, амністує.

Порошенко всім цим не тільки легалізує, а й заохочує діяльність бандитів та зрадників, яка направлена на вбивства українців та обмеження прав та свобод українського народу.

Віктор Медвідь, “Люстрація.Кіровоградщина”

Телефон для довідок та координації по акції протесту – 067-569-28-97

P.S. О 15:00 в приміщенні ІАЦ “Перевесло” (вул. Островського, 2, к. 8, що на пл. Б.Хмельницького) відбудеться прес-конференція для публічного озвучення резолюції мітингу. А четвер, об 11:00 закликаємо всіх жителів Кіровоградщини та всієї України пікетувати Адміністрацію Президента з вимогою до Порошенка подати у відставку.

5 Responses to Проти кривавого режиму-2!

 1. Світлана Кошкіна коментує:
  17.09.2014 о 21:17

  Може досить акцій протесту! Може почнемо довіряти Президенту та одне одному! Може візьмемся за роботу та будемо працювати на благо України? Замість Порошенка прийде хтось кращий? Кузьменко доказав, що він може ефективно працювати на керівних посадах та може багато зробити доброго для області. Чи народу потрібні невміхи та ділетанти, які заведуть в економічну прірву нашу область!

  • Адміністратор коментує:
   18.09.2014 о 08:36

   Кузьменко доказав, що він може ефективно працювати на керівних посадах

   Будь ласка, наведіть приклади його ефективного керування на посадах, вищих за голову РДА? Скільки він зробив із того, що прописав у передвиборчій програмі кандидата в депутати? Скільки законопроектів написав?

   • Світлана Кошкіна коментує:
    18.09.2014 о 22:10

    Прикладів перелічувати і не треба. За його успішну роботу на керівних посадах голови РДА, заступника голови ОДА народ обрав його у ВР. Може і не треба йому було працювати депутатом ВР. А з цією роботою він справиться:він знає всі проблеми області, має необхідний досвід, здібності, зв”язки. Йому легше буде вирішувати обласні питання на вищому рівні, ніж новачку без досвіду роботи(приклади ділетантів у владв маємо). А за перебір буває беруть і чорта в двір! (народне прислів”я)

 2. mozya коментує:
  18.09.2014 о 11:31

  Да не в этом дело! Есть принципы люстрации, есть понятие партии регионов, есть понятие народа, что все кто был в её рядах – дефакто убийцы. Партия регионов должна быть не просто уничтожена, всех бывших ПРовцев гнать поганой метлой от любого кресла чиновничьего! Вот какой принцип должен соблюдаться!

Залишити відповідь

Top