Регіональні сайти Люстрації 2.0

Які прокурори найпопулярніші серед громадян

Прокуратура

Сьогодні ми вирішили нагадати громадянам про таку категорію чиновників як прокурори. Хоча, дивлячись по кількості переглядів даних анкет, вони і без цього популярні, але все-таки. Зважаючи на те, що із категорії “В перевірці” вибули 6 анкет прокурорів, команда проекту вирішила опублікувати рейтинг анкет, які залишились, по кількості переглядів. Отже, знайомтесь.

Лебедєв Юрій Анатолійович – прокурор Новоукраїнського району. Цікавим є той факт, що голоси громадян щодо даного прокурора розділилися навпіл – 0(194 голоси).
Клюкіна Світлана Миколаївна – прокурор Олександрівського району. Вона продовжує набирати голоси на свою користь, на даний момент на її рахунку +46(232 голоси).
Шеремет Андрій Валерійович – прокурор Маловисківського району. Громадяни оцінюють даного чиновника позитивно, він набрав +47(263 голоси).
Горщак Максиміліан Леонідович – прокурор Гайворонського району. Ще один прокурор, який викликає задоволення своєю працею у громадян, набрав +26(114 голосів).
Глобенко Олександр Георгійович – міжрайонний прокурор м. Знам’янка. Він залишає у громадян негативне враження про себе. Кількість балів на його рахунку -9(93 голоси).

Залишити відповідь

Top