Регіональні сайти Люстрації 2.0

Запрошуємо на люстраційне віче!

віче

Кандидат в народні депутати, правозахисник, координатор проекту “Люстрація.Кіровоградщина” Віктор Медвідь запрошує громадян на люстраційне ВІЧЕ, яке відбудеться:

  • смт. Петрове, 18.10 (сб.) – 10.00 Біля Ринку
  • м. Олександрія, 18.10 (сб.) – 14.00 Площа Леніна
  • м. Долинська, 19.10 (нед.) – 9.30 – Біля стадіону
  • смт. Устинівка, 20.10 (пн.) – 9.30 – Біля ринку

Мета люстраційного віче

На віче будуть підбиті підсумки народного волевиявлення з питань недовіри діючим чиновникам. Буде оголошено перелік гострих соціальних проблем, які стали причинами втрати довіри до місцевих чиновників. Планується на Люстраційному віче затвердити колективне звернення до конкретних чиновників з вимогою вирішити вищезазначені проблеми або, в разі невиконання вимог громади, подати у відставку.

За результатами Віче сформувати місцевий Люстраційний Комітет, якому делегувати повноваження щодо проведення переговорів з владою по вирішенню гострих соціальних проблем згідно затвердженого Віче переліку. На Люстраційний Комітет покласти організаційний обов’язок в разі невиконання чиновниками народної волі щодо вирішення затвердженого Віче переліку проблем, організувати потужні акції протесту з вимогою відставки відповідних чиновників.

Щодо чиновників, призначених з гори, в разі невиконання ними народного волевиявлення, Люстраційний комітет направить колективні вимоги до центральних органів влади у зв’язку із втратою довіри населення та дискредитації роботи державного органу звільнити таких чиновників на підставі Закону України “Про державну службу” за порушення присяги держслужбовця.

Отже, шановні громадяни, якщо ви маєте претензії до місцевої влади, приходьте на Люстраційне Віче – оголошуйте свою проблему та претензії до чиновників і ми спільно будемо домагатись або вирішення цих проблем, або звільнення даних чиновників з метою пошуку справжніх слуг народу замість місцевих царьків!

Залишити відповідь

Top