Регіональні сайти Люстрації 2.0

Запрошуємо взяти участь у круглому столі

фото: Wonderlane
фото: Wonderlane

Громадська ініціатива «Люстрація Кіровоградщина» запрошує взяти участь у круглому столі з приводу презентації сучасного механізму громадського контролю над органами державної влади.

Захід відбудеться 26-го червня 2014 року в м. Кіровоград в ІАЦ «Перевесло», вул. Острівська 2, корп.2, кімн.8

Програма:

  • 14.00-14.30 — Презентація проекту «Люстрація Кіровоградщини»
  • 14.30-15.00 — Обговорення ініціативи
  • 15.00 — Підписання угоди між Громадською ініціативою та органами державної влади щодо співпраці
  • 15.00-15.30 — Підписання інших угод з громадськими організаціями, медіа, політичними партіями з метою розширення кола учасників проекту «Люстрація Кіровоградщини».

До участі в круглому столі запрошуються громадські діячі, керівники та представники громадських організацій, політичних партій, мери міст та депутати місцевих рад, начальники УМВС та управління юстиції в області, прокурор області, голова Апеляційного суду Кіровоградщини та засоби масової інформації.

Увага! Кількість місць обмежена, тому для участі в заході необхідна попередня реєстрація, яка триватиме до 20-го червня. Щоб зареєструватися необхідно зателефонувати за номером 063-041-67-88 або надіслати листа на електронну адресу anketa-kr@lustration.co.ua

На сьогодні свою участь в заході підтвердили: голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та кілька депутатів облради, а також представник комітету Верховної Ради України по боротьбі з організованою злочинністю.

Залишити відповідь

Top