Регіональні сайти Люстрації 2.0

А.Яценюк заявив, що вже маса чиновників уряду написали заяви на звільнення

Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк розповів, що велика кількість чиновників уряду написали заяви на звільнення за власним бажанням у зв’язку з ухвалення закону про люстрацію. Про це він сьогодні сказав на засіданні уряду, передає кореспондент УНН.

“Після набуття чинності закону, уряд невідкладно прийме персональні кадрові рішення. Зараз у мене ось така стопка заяв про звільнення за власним бажанням до моменту набуття чинності закону”, – сказав він.

Також А.Яценюк звернувся до міністрів з тим, щоб були створені у міністерствах відповідні підрозділи з проведення перевірки, зі звільнення осіб.
“Так само в кадрових службах повинні бути відповідальні особи за проведення перевірки при прийнятті на відповідні посади будь-яких держслужбовців”, – зазначив Глава уряду.

“Основний критерій – це довіра до влади, довіра до тих люлей, які керують. І цей критерій повинен бути виконаний і люди мають відчути, що ті, хто перебувають при владі – думають про людей, а не думають про себе”, – резюмував він.

Зазначимо, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет міністрів сьогодні ухвалить рішення щодо порядку перевірки чиновників відповідно до закону про люстрацію.

УНН

Залишити відповідь

Top