Регіональні сайти Люстрації 2.0

Абромавічус пройшов “очищення влади”

Айварас Абромавічус

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус пройшов люстраційну перевірку. Про це у середу 4 березня йдеться в повідомленні на офіційному сайті Верховної Ради України.

Так, в документі йдеться, що Апарат Верховної Ради провів перевірку достовірності відомостей стосовно застосування заборон, передбачених законом України “Про очищення влади”, до Айварасу Абромавичусу, який займає посаду міністра економічного розвитку і торгівлі України.

“За результатами перевірки встановлено, що до Абромавичусу А. не застосовуються заборони, визначені частиною 3 та 4 статті 1 закону України “Про очищення влади”, – йдеться в документі, який оприлюднено на порталі Ради.

Як повідомлялося, раніше люстраційні перевірку пройшли міністр оборони Степан Полторак, міністр Кабміну Ганна Онищенко, голова Національного банку України Валерія Гонтарєва, міністр внутрішній справ Арсен Аваков, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко та ряд інших чиновників. Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк також пройшов люстраціну перевірку.

Нагадаємо, в Україні 16 жовтня 2014 року набув чинності закон № 1682-VII “Про очищення влади”(про люстрацію).

Newsru

Залишити відповідь

Top