Регіональні сайти Люстрації 2.0

Активіст про смітникову люстрацію: Це попередження владі

смітникова люстрація

Смітникова люстрація – це попередження владі, що люди на Майдані гинули не дарма і злочинці мають бути покарані.

Про це 9 жовтня на прес-конференції наголосив представник «Народної самооборони Львівщини» Володимир Саврук.

«Смітникова люстрація не зовсім вписується у мораль українського народу. Але якщо порівнювати мораль смітникової люстрації і мораль виконання незаконних наказів, вбивства людей – це речі які не можна зіставити. Тому можна виправдати дії смітникової люстрації. Бездіяльність правоохоронних органів, прокуратури, злочинна діяльність судової системи. Не покарано жодного із злочинців часів Майдану – як народ на це має реагувати?! Люди не можуть відкликати депутатів, посадовців високого рангу – як на це реагувати?!», – наголосив В. Саврук.

На його думку, зі злочинцями потрібно розмовляти мовою, яку вони розуміють.

«Януковича ми вигнали, але банда залишилася. До злочинця, бандита можна йти з молитвою, а можна розмовляти мовою, яку він розуміє. Народ через смітникову люстрацію намагається показати владі – ось цей бандит», – переконаний В.Саврук.

Представник «Народної самооборони Львівщини» зазначив, що процес смітникової люстрації носить попереджувальний характер і лише від дій влади залежить, щоб він не переріс у більш радикальні дії.

«Радикальні дії будуть, якщо влада не буде робити того, що вимагав Майдан. Смітникова люстрація – це є перший крок», – переконаний В. Саврук.

Представник «Народної самооборони Львівщини» пояснив, чому смітникова люстрація не докотилася до Львова. «Люструвати є кому і є кого. Але на сьогодні вдається доводити до розуму певних осіб, що їм потрібно діяти у межах законодавства», – пояснив В. Саврук.

ZIK

Залишити відповідь

Top