Регіональні сайти Люстрації 2.0

Активісти пікетували Генпрокуратуру з вимогою люстрації

Генпрокуратура

У Києві біля Генеральної прокуратури України активісти провели акцію прямої дії з вимогою негайного виконання Закону України “Про очищення влади”, передає кореспондент УНН.

Під стінами ГПУ зібралося близько сотні підприємців. Вони вимагали провести люстрацію і звільнити прокурорів, які працювали за часів Віктора Януковича. Організатором заходу є Антирейдерський союз підприємців України.

Учасники акції розмістили великий плакат з фотографіями особняка Віталія Яреми.

“Його палац ще більше, ніж у Пшонки”, – зазначив протестуючий Микола Майтрея.

Пікетники тримали плакати з написами “Ярема, дай пожити у своєму домі”, “Ярема, пам’ятай: люстрація за законом м’якше народної”, “Ярема та Герасимюк, смітники вже зачекалися”. Вони скандували “Ганьба!”, “Люстрація!” і “Слава Україні! Героям слава!”.

“Я хочу, щоб прокурори виконували свою роботу. Стежили за своїми працівниками. Щоб виконували чесно, без хабарів. Щоб прості люди могли нічого не добитися. Нас скрізь” кидають “, – зазначила одна з активісток.

Молодь сказала, що прийшла, щоб виступити проти “нехороших” людей – прокурорів. “Ганьба – Яремі і йому подібним”, – зазначив активіст.

Під стіни Генпрокуратури прикотили сміттєві баки, на яких розмістили фото Генпрокурора Віталія Яреми та його першого заступника Миколи Герасим’юка як нагадування про необхідність виконання закону про очищення влади. Вимагали звільнення Герасим’юка з посади.

“Подібне тягнеться до подібного”​​, – пояснив присутність сміттєвих баків активіст Микола.

Активісти сказали, що стоятимуть під ГПУ, скільки треба буде, незважаючи на мороз.

УНН

Залишити відповідь

Top