Регіональні сайти Люстрації 2.0

Активісти розблокували ДАІ Львівщини, але готові прийти знову

фото: zik.ua
фото: zik.ua

Громадські активісти розблокували вхід до приміщення УДАІ у Львівській області після того, як начальник обласної міліції Дмитро Загарія пообіцяв, що сьогодні представлення головного даішника Степана Харабари не відбудеться.

Про це 7 липня повідомив кореспондент IA ZIK.

Як пояснив Загарія, він спільно з новопризначеним начальником ДАІ Харабарою радитимуться, як вийти з нинішньої ситуації. Водночас Загарія наголосив, що все залежатиме тільки від особистого рішення Степана Харабари, оскільки юридичних підстав не представляти його на посаді немає.

Загалом, на думку Загарії, сьогоднішній пікет під обласною ДАІ позитивно вплине на роботу цієї служби.

«Кожен із них буде бачити, що ДАІ піж контролем громадськості, і ми хабарників рано чи пізно виведемо на чисту воду», – сказав він.

Сам Харабара заявив, що не зважаючи на протести активістів, виконуватиме обов’язки керівника обласної ДАІ. Він не бачить підстав, чому його мають не допускати до місця праці.

«На мою думку, таке неможливо. Як це не допускати? Є законні підстави. Я готовий вислухати всіх опонентів. Звертайтеся в правоохоронні органи, прокуратуру, внутрішню безпеку. Якщо є законні підстави мене не допускати – немає жодних проблем. Давайте будемо повертатися в законне русло», – сказав він.

«Я пройшов люстрацію. Мої статки відповідають з великим запасом моїм витратам. Якщо немає питань, то це все (блокування, пікети – ZIK) важко зрозуміти», – наголосив Харабара.

Водночас один із активних учасників пікету проти Харабари, головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв зазначив, що активісти готові прийти під управління ДАІ завтра та у наступні дні, аби не допустити представлення керівника всупереч волі громади.

Zik

Залишити відповідь

Top