Регіональні сайти Люстрації 2.0

Активісти вимагали брати участь в обговоренні кандидатур суддів

Фото: ssalonso
Фото: ssalonso

Громадські діячі, які мітингували вчора біля Одеського апеляційного адміністративного суду, заявляють, що не використовували сокиру і викрутки, про що стверджували джерела в суді.

25 червня мали відбутися вибори голови суду в рамках люстрації.

Як повідомляють громадські працівники «Рада Громадської безпеки», 14 квітня вони звернулася із заявою до виконуючого обов’язки голови Апеляційного суду і претендента на цю посаду, вимагаючи, у відповідність із законодавством, подати Люстраційну декларацію.

«У суспільства не повинно було сумнівів у чесній репутації претендента. Але відповіді на заяву не послідувало. Тому вчора ми прийшли під будівлю Апеляційного суду, щоб нагадувати суддям про необхідність підкорятися законам країни і проводити вибори голови суду належним, встановленим законом способом», – говорить прес-секретар організації Олена Філонова.

Пікет завершився вдало – активісти переконали суд в обгрунтованості своїх вимог. Протягом декількох днів до Ради буде подана письмова інформація про кандидатів і їх люстраційні декларації. Протягом п’яти днів громадяни Одеси та області зможуть взяти участь в обговоренні запропонованих кандидатур і висловити свої зауваження.

За інформацією організації, про дату проведення наступного суддівського з’їзду громадськість міста та області буде сповіщена публічно.

«Представники громадянського суспільства зможуть бути присутніми на цьому з’їзді, щоб ні в кого не було сумніву в чесності та прозорості процедури проведення виборів», – підсумувала Олена.

Сегодня

Залишити відповідь

Top