Регіональні сайти Люстрації 2.0

Арсен Аваков засудив “народну люстрацію”

Аваков Арсен

Ще пару розбитих облич “шуфричів”, лінчованих “пилипишиних” і Європа відвернеться від Революції гідності, що перемогла. Про це у себе в Facebook написав міністр МВС України Арсен Аваков, коментуючи побиття в Одесі народного депутата Нестора Шуфрича.

“Боюся, що й Америка теж. Панове радикали, то не будьте маргінальними дебілами – не йдіть в тупе інстинктивне і спровоковане бажання судити правом натовпу. Приймемо закони, такі як недавній люстраційний – призначимо і законну міру покарання, і міру відповідальності – цивілізовано і гідно статусу українця. Інакше – провокація печерного хаосу і війни на жорстокість всередині країни, в допомогу зовнішньому ворогу”, – зазначив глава МВС.

“Вони, вчорашні – будуть вас провокувати на ниці почуття. Вони вже вас спровокували. Але виявите ж високий дух Революції гідності. Не уподібнюйтеся люмпенізованим дикунам. України – європейська країна!”, – резюмував міністр.

Нагадаємо, за фактом нападу і побиття Шуфрича в Одесі активістами Правого сектора слідчі органи одеської міліції почали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, вчинене групою осіб.

Після вчорашньої бійки в Одесі народний Шуфрич отримав закриту черепно-мозкову травму і струс головного мозку.

Аваков і начальник Одеського главку міліції Іван Катеринчук взяли на контроль розслідування інциденту з регіоналом.

TBI

Залишити відповідь

Top