Регіональні сайти Люстрації 2.0

Аваков не схвалює “сміттєву люстрацію”

Аваков Арсен

Міністр внутрішніх справ України Арсеній Аваков не схвалив так звану “сміттєву люстрацію” і сказав, що вона не має нічого спільного з патріотизмом.

У нас є горе-патріоти, які погрожують боротьбою з усім чим завгодно через самоврядні акції в центрі міста, і тішать своє самолюбство. Але реальні патріоти давно на фронті чи в волонтерських рухах. Реальні патріоти записуються в добровольчі загони і йдуть в зону антитерористичної операції, – сказав Аваков журналістам у Харкові, пише 24tv.ua.

Міністр нагадав, що при ГУ МВС України в Харківській області створено кілька добровольчих підрозділів, які в тому числі залучаються і до виконання бойових завдань у зоні АТО.

“Тому всім тим, хто одягає на себе маски і бігає за переляканими малогідними депутатами, поки ще депутатами Харківської міськради, моя порада: вперед на фронт, придбайте репутацію там. Після чого повертайтеся до Харкова овіяні славою, вигравайте міські вибори і міняйте цей склад міськради . А всякий, хто бігає навколо звалища і кидає туди депутата – він провокатор. Саме так і буде до нього ставитися міліція”, – сказав Аваков.

Українські новини

Залишити відповідь

Top