Регіональні сайти Люстрації 2.0

Автомайдан в Запоріжжі розпочав акцію “АКУЛА”

акція Автомайдану Акула

Автомайдан розпочав антикорупційну акцію в Запоріжжі, головними «об’єктами» котрої стали місцеві чиновники на чолі із градоначальником міста Олександром Сіном. Їх підозрюють в корупційних діяннях часів правління Януковича. Про цю новину повідомляє «Преса України».

«Автомайдан розпочав акцію АКУЛА (Антикорупційне Управління Люстрації. Автомайдан) під стінами Запорізької міської ради, мета якої-це боротьба з місцевими корумпованими чиновниками та їх злочинними схемами по відмиванню коштів. Лише про головного корупціонера міста, мера Олександра Сіна, в часи правління Януковича(!) місцевими журналістами було написано більше 4-х тисяч статей про його злочинні дії, було проведено десятки журналістських розслідувань. Влада змінилася, режим Януковича знищено, але не знищені його холуї, які завдяки різноманітним схемам йнадалі продовжують дерибанити бюджетні кошти. Розгляд кримінальних справ щодо Сіна і його кліки гальмує вже нова Генпрокуратура. Але Махніцького вже звільнено, тому маємо надію, що нове керівництво здатне буде довести ці та інші кримінальні справи корупціонерів режиму Януковича до логічно кінця, інакше ми Генпрокуратурі нє завідуєм…», – написав на своїй сторінці у Facebook активіст Автомайдану Віталій Уманець.

Автомайданівці також попрохали активно долучатися до акції всіх містян.

«Отже, шановні мешканці міста Запоріжжя. Сьогодні кожен з вас має змогу повідомити про будь-які місцеві корупційні схеми чи про чиновників, які завдяки їм відмивають державні кошти. У двох місцях шукайте активістів Автомайдану, отримайте анкету, заповніть її та покладіть до нашої скриньки чи передайте особисто волонтерам.

Приєднуйтеся, друзі! Лише ми разом і своїми силами здатні провести люстрацію! Чекаємо сьогодні до 13-ї години на вас за цими адресами:

1) пр. Леніна 206 (площа під будівлею Запорізької міської ради)

2) пр. Металургів (площа біля Макдональдс)», – додав Уманець.

Преса України

Залишити відповідь

Top