Регіональні сайти Люстрації 2.0

«Батьківщина» просить негайно приймати закон про люстрацію

Іван Кириленко

Фракія «Батьківщина» підтримує ідею про саморозпуск парламенту, а також вважає за необхідне прийняття закону про люстрацію. Про це в середу, 18 червня, в парламенті заявив заступник голови фракції «Батьківщина» Іван Кириленко, передає кореспондент НБН.

«Ми, підтримуючи рішення про саморозпуск, кажемо: щоб не були на манежі все ті ж, щоб через 3 місяці ми не бачили тих самих осіб, які за гроші увійшли б (у сесійну залу – НБН), нам необхідно виконати вимогу громадянського суспільства, яке висловлює його під цими стінами.. І прийняти закон про люстрацію. Люстрація всіх і вся! … Я прошу колег з «УДАРу» і «Свободи»… негайно ставити до порядку денного цей закон», – сказав пан Кириленко.

Також він зазначив, що необхідно принципово оновити виборче законодавство і вирішити питання формування Центральної виборчої комісії, у більшої частини членів якої, включаючи голів, закінчився термін повноважень.

Як повідомляв НБН, 13 червня під Адміністрацією президента відбулася акція протесту, учасники якої вимагають почати люстрацію. На мітинг зібралося близько півсотні людей, які планують запропонувати новообраному президенту Петру Порошенку створити люстраційний комітет і зареєструвати закон про люстрацію в парламенті.

НБН

Залишити відповідь

Top