Регіональні сайти Люстрації 2.0

Береза: ряд депутатів запропонували ініціювати відставку Яреми

Верховна рада

Ряд народних депутатів від «Самопомочі» та «Блоку Петра Порошенка» запропонували ініціювати відставку генерального прокурора України Віталія Яреми.

Про це заявив позафракційний народний депутат Борислав Береза, новину передає «Преса України».

«Я не знаю, як щодо цього комітету (парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, – ред.), але до мене підійшли сьогодні представники від БПП і Самопоміч і запропонували ініціювати відставку генпрокурора», – розповів політик.

Раніше народний депутат від фракції «Батьківщина» Андрій Кожем’якін заявив, що Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності поки не ініціюватиме відставку Яреми.

Також, за його словами, Ярема має 30 грудня поінформувати комітет щодо досудового розслідування у кримінальних провадженнях щодо злочинів проти активістів Євромайдану.

Нагадаємо, генерального прокурора України Віталія Ярему звинувачують у повільному розслідуванні резонансних кримінальних справ, до яких причетні представники попередньої влади. Крім того, генпрокурор відзначився тим, що вважає не цілком конституційним закон про люстрацію, ухвалений під тиском громадськості.

Преса України

Залишити відповідь

Top