Регіональні сайти Люстрації 2.0

Без повної люстрації МВС не запрацює, – Мосійчук

МВС1

Без проведення тотальної люстрації реформування органів МВС не спрацює. Так вважає народний депутат України Ігор Мосійчук. Новину передає «Преса України».

Народний депутат Ігор Мосійчук зазначає, що законопроект Юрія Луценка «читає і аналізує», однак порівнювати його немає із чим, оскільки Арсен Аваков, «крім мультика в парламенті», більше на розгляд нічого не надав.

«Вчора голова парламентської фракції Блоку Петра Порошенка Юрій Луценко у фейсбуці повідомив, що закінчив працювати над законопроектом, щодо реформування української міліції. І зразу ЗМІ почали полемізувати чий законопроект переможе? Луценка чи Авакова? Деякі журналісти з таким питанням телефонували і мені як першому заступнику профільного комітету.

У відповідь в мене виникло закономірне питання до журналістів та експертів. Ви бачили законопроекти Юрія Віталійовича і Арсена Борисовича? Проект Луценка я бачив, читав. Його можна сприймати, чи не сприймати, але він є. А от жодного проекту будь-якого закону по реформуванню МВС від Авакова чи його команди я не бачив. Арсен Борисович лише обмежився демонстрацією мультика в парламенті. То, що ми маємо зараз обговорювати а тим паче порівнювати? Проект Юрія Луценка читаю і аналізую, але порівнювати його наразі ні з чим», – заявив Мосійчук.

Також він додав, що навіть найкращий проект реформування МВС не спрацює якщо це силове відомство не буде тотально люстровано.

«Нажаль зараз люстрація в МВС зведена до профанації», – резюмував депутат.

Нагадаємо, голова парламентської фракції “Блоку Петра Порошенка” Юрій Луценко став ініціатором та автором законопроекту, прийняття якого передбачає створення української міліції за півроку. Про це сам Луценко написав у соціальній мережі.

Преса України

Залишити відповідь

Top