Регіональні сайти Люстрації 2.0

Більшість суддів, яких потрібно люструвати, призначено на посаду довічно

конституційний суд

В Україні переважна більшість суддів, яких потрібно звільнити згідно із законом “Про очищення влади”, працюють пожиттєво. Про це в ефірі “5 каналу” заявив член громадського Люстраційного комітету Карл Волох, передає кореспондент УНН.

“Більшість суддів, яких мають люструвати, вони працюють вже пожиттєво. Нічого в цьому страшного немає. Нехай лише запрацює Вища рада юстиції. І тих двох суддів,що переслідували Євромайданівців, як і, я сподіваюсь, багатьох інших звільнять тим самим порядком. Аби вони пройшли зараз на цьому етапі через тимчасову спеціальну комісію Вищої ради юстиції, а потім і через саму ВРЮ”, – сказав він.

Нагадаємо, 8 квітня Верховна Рада схвалила законопроект про люстрацію суддів. Згідно до документу, підлягають перевірки судді загальної юрисдикції у разі ухвалення серед іншого таких рішень: про обмеження прав на протести у період з 21 листопада до набрання чинності цим законом, про арешти мітингувальників – учасників Євромайдану, про штрафи, а також судді, що ухвалювали рішення про стеження за євромайданівцями.

УНН

Залишити відповідь

Top