Регіональні сайти Люстрації 2.0

Булатов відрікається від люстрації?

Булатов отрекся

Булатов боїться, що люстрація в міністерстві може нашкодити ситуації для молоді та спорту. Міністр молоді та спорту заявив, що якщо в міністерстві будуть проведені кадрові зміни, може погіршитися ситуація для спортсменів та молоді. Про це він повідомив в інтерв’ю «Главкому».

«Спортивна система України досі працює за моделлю Радянського Союзу. Її трохи видозмінювали, але основа та ж. Є спортивний календар, є молодіжна програма. Якщо я зараз проведу кадрові зміни, то можу погіршити ситуацію для спортсменів та молоді», – сказав Булатов.

За словами міністра, він попросив главу Люстраційний комітету Єгора Соболєва після прийняття закону про люстрацію зробити Міністерство молоді та спорту пілотним проектом.

«По результату підготовки концепції молодіжної політики та концепції реформи в спорті буде нова структура міністерства. Восени ми представимо цю модель», – розповів Дмитро Булатов.

Міністр підкреслює, що деяким чиновникам потрібно дати шанс працювати далі: «Ви мене, будь ласка, вибачте, але звільнити держслужбовця – це не просто. Більше того, часто дуже складно відразу оцінити професійні якості людини. Деяким чиновникам, орієнтованим на процес, треба дати шанс. Вони так працюють, бо все життя не було потрібно працювати інакше ».

Главком

Залишити відповідь

Top