Регіональні сайти Люстрації 2.0

Чернівецький лікар пройшов через “люстрацію”

медицина

За остаточним рішенням Апеляційного суду Чернівецької області Дмитро Манчуленко звільнений з посади через низку скарг та претензій. Хто скаржився, і кого призначено на його посаду?

Історія саме цього звільнення є досить цікавою, адже ще в січні цього року Дмитра Манчуленка було звільнено за наказом міського голови Олексія Каспрука, але вже 19 січня Каспрук був вимушеним поновити Манчуленка на його посаді, згідно з указом Апеляційного суду, куди і звернувся головний лікар міського клінічного пологового будинку №1.

Але мер міста так би мовити, «у відповідь», звернувся до Шевченківського районного суду та до Апеляційного суду Чернівецької області з проханням усунути з посади Манчуленка: через численні скарги чернівчан, через негативну оцінку його роботи трудовим колективом пологового будинку та некоректні управлінські рішення, на які надходили численні претензії з боку управління охорони здоров’я. З 30 червня поточного року Дмитра Манчуленка офіційно звільнено.

«До цієї людини низка різноманітних претензій, крім того, навіть з правоохоронних органів. Чесно кажучи, навіть я маю якісь особисті переконання некоректності моральних якостей цієї людини. Тому моє рішення щодо того, що ця людина не має займати таку посаду незмінне. Виконуючим обов’язків призначено Владислава Гошовського, який наразі займає посаду головного лікаря з якості діагностики та лікування» – прокоментував міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

Лілія Рідна

Залишити відповідь

Top