Регіональні сайти Люстрації 2.0

Членам виконкому Черкас нагадали про сміттєві баки

Басюк

На засіданні виконавчого комітету під час обговорення питань щодо розміщення тимчасових споруд активісти ще нествореної організації “Стріла” нагадали членам виконкому про систему так званої “сміттєвої люстрації”.

Годиною раніше члени виконавчого комітету не підтримали проект рішення щодо нового громадського формування “Стріла”. Це питання розглядають на засіданнях вже вчетверте.

Незадовільний результат викликав обурення у представників нествореного формування.

– Чому ви не ліквідовуєте ті організації, які не діють? Деякі з них постворювалися лише для того, щоб носити травматичну зброю. Ви повинні судити по справах. Ми не просимо давати кошти чи ще щось, працюватимемо на громадських засадах, – звернувся до членів виконкому представник активістів Станіслав Басок.

За словами начальника департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук, підстав для відмови у реєстрації формування немає, тож це питання розглянуть знову на наступному засіданні. Однак під час розгляду питань щодо розміщення тимчасових споруд Басок дозволив нагадати членам виконкому про сміттєву люстрацію.

– Систему сміттєвих баків ніхто не скасовував, – каже Басок.

На що заступник міського голови Юрій Гончаров відповів:

– Думайте що і де кажете.

Розгляд питаннь щодо розміщення тимчасових споруд перенесли на наступне засідання, трьом підприємцям у дозвільних документах відмовили.

Джерело

Залишити відповідь

Top