Регіональні сайти Люстрації 2.0

Деканоїдзе має дві індульгенції на Паскала

Деканоидзе

Голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе обговорить призначення Василя Паскала своїм заступником на засіданні антикорупційного комітету. Це вона пообіцяла народному депутату Дмитру Добродомову.

При цьому Добродомов за підсумками зустрічі з главою Національної поліції Хатією Деканоїдзе повідомив, що отримав підтвердження, що під час призначення Паскала керувалися його заслугами в карному розшуку.

“На руках у неї є два рішення суду про те, що він не підпадає під дію закону про люстрацію, а також документи від прокуратури, що у неї немає претензій до Паскала”, – повідомив Добродомов.

Крім того, Деканоїдзе попросила надати докази участі Паскала в репресіях проти євромайданівців. Вона пообіцяла на наступному засіданні антикорупційного комітету, куди її запросять, обговорити з нардепами та громадськістю дане призначення.

Приначенням Паскала міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в черговий раз показав, що йому наплювати на думку громадськості, у якої є обґрунтовані, як стверджує Добродомов, претензії до заступника голови Нацполіції, вважає нардеп.

Джерело

Залишити відповідь

Top