Регіональні сайти Люстрації 2.0

Донецькі бойовики проведуть «люстрацію» серед своїх

ДНР

У такому терористичному формуванні як «Міністерство державної безпеки» так званої «Донецької народної республіки» очікуються перевірки як «співробітників відомства», так і інших «державних структур». Перевіряючі збираються очистити лави самопроголошених міністерств і подібних організацій від працівників з «українським минулим», а також виявляти серед них агентів Києва.

Новину повідомляє блогер Борис Рожин, передає «Преса України».

«У самому МГБ очікується фільтрація. «Перевіряючими» усвідомлюється простий факт, що різні силові та державні структури ДНР набиті особами з «українським минулим» – як звичайними пристосуванцями, так і ворожою агентурою», – повідомив блогер.

Також Рожин розповів про те, що «військторг ДНР» продовжує роботу. Він подвердив слова Стрєлкова про те, що деякі військові бандоформування зараз розформовують, щоб створити єдиний Корпус.

«Велика частина військових процесів в ДНР підтягнута під Корпус. Що не потрапили в штат з РГ і “Востока” мабуть будуть розпихати по різних відомствах, щоб зберегти під владою ДНР якусь військову силу окремо від Корпусу», – говорить блогер.

Нагадаємо, колишній самопроголошений глава так званого «Міноборони ДНР» Ігор Стрєлков заявив, що з’явився ряд ознак того, що російсько-терористичні збройні сили почали «розкладатися». А все тому, що були прийняті домовленості в Мінську, вважає офіцер ФСБ.

Преса України

Залишити відповідь

Top