Регіональні сайти Люстрації 2.0

Двох заступників Авакова хочуть люструвати

фото: Уніан
фото: Уніан

Громадські діячі вимагають люструвати двох заступників міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомляє ГО «Громадський люстраційний комітет».

«Серед керівництва МВС залишаються чиновники, яких мали звільнити ще під час так званої« автоматичної люстрації »в жовтні або взагалі не мали права бути призначеними», – зазначили в організації.
Зокрема, активісти вимагають негайно звільнити Василя Паскала, який у листопаді 2011 року обіймав посаду заступника начальника департаменту кримінальної міліції МВС, а з січня 2012 року – начальника департаменту карного розшуку.

Інший заступник Міністра Авакова – начальник головного слідчого управління Віталій Сакал, якого повинні були звільнити ще під час першої хвилі люстрації, досі працює у відомстві. З 2008 по 2012 роки він перебував на посаді начальника міліції Київської області, а з 2012 по 2013 роки обіймав посаду начальника слідчого управління в Одеській області.

Крім того, 11 грудня на засіданні Комітету Верховної Ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Сакал на пряме запитання про люстрацію відповів, що міністр не підписує його заяву про звільнення.

Украинский Антикоррупционный Проект

Залишити відповідь

Top