Регіональні сайти Люстрації 2.0

Екс-міністр Януковича іде в парламент по Кіровоградській області під прикриттям БЮТ

Верховна рада

Екс-міністр охорони навколишнього середовища в часи президентства Віктора Януковича, колишній глава Держкомресурсів Віктор Бойко проводить активну передвиборчу кампанію, використовуючи структури політичної партії БЮТ в Кіровоградській області, передає УНН з посиланням на голос.ua.

За інформацією джерела в штабі БЮТ у Світловодську (Кіровоградська обл.), Віктор Бойко, який фігурував у багатьох корупційних скандалах на займаних високих державних посадах, має намір використовувати авторитет і ресурс передвиборчих структур БЮТ в області для підкупу виборців.

Серед методів, які намагається використовувати для перемоги на виборах штаб Віктора Бойка – скупка голосів виборців та адміністративний ресурс, залишки якого збереглися на рівні районних і сільських рад, відзначають активісти та представники громадських організацій області.

Кричущим є той факт, що політична сила БЮТ, яка на парламентському рівні виступає за процес люстрації – очищення влади від корумпованих чиновників на рівні Кіровоградської області, може бути дискредитована подібною співпрацею з представником старої влади і учасником резонансних корупційних скандалів Віктором Бойко.

Довідка: Віктор Бойко – екс-глава Держкомрезерву (2005), колишній народний депутат України від Кіровоградщини (2002-2006), в 2010 – президент В.Янукович призначив В.Бойка міністром охорони навколишнього середовища. У вересні 2005 р проти нього порушено кримінальну справу за ч.5 статті 191 ККУ за фактом привласнення 20 млн грн на посаді голови Держкомрезерву.

УНН

Залишити відповідь

Top