Регіональні сайти Люстрації 2.0

Героїню скандалу навколо фальсифікації листа Мін’юсту люстрували з податкової

Заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Києві Ганна Ігнатенко, яку підозрюють у підробці документів Міністерства юстиції, щоб уникнути люстрації, була звільнена відповідно до закону «Про очищення влади». Про це в понеділок, 30 березня, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

«Ганна Ігнатенко в період з 14 червня 2013 року по 22 січня 2014 року займала посаду першого заступника начальника Головного управління Міністерства доходів в Київській області, тому підпадає під «трудову» люстрацію, передбачену статтею 5 закону україни «Про очищення влади». Жінці заборонено працювати на держслужбі протягом наступних 10 років», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Ганна Ігнатенко стала головною дійовою особою скандалу, пов’язаного з підробленням документів Міністерства юстиції. За місцем роботи чиновниця висунула сфальсифіковане лист-роз’яснення, згідно з яким на неї нібито не поширюється дія закону про люстрацію.

Міністерство юстиції України передало до правоохоронних органів матеріали, пов’язані з появою фальшивого роз’яснення, яке дало право чиновниці не проходити люстрацій ну перевірку. Зараз по даній справі ведеться слідство.

Як повідомляв НБН, 26 лютого Люстрацыйний комітет представив громадськості список з 50 «недолюстрованих» чиновників, куди потрапила і Ганна Ігнатенко.

NBN

Залишити відповідь

Top